SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Blackcork Boolean Zobacz większe

Lampa podłogowa Blackcork Boolean

KOD: 250sdblackcorkboolean

ID: 112539

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToni Grilo
ProducentBlackcork
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Blackcork Boolean

Lampa podłogowa z korka

Projektant: Toni Grilo
Rodzaj: Lampa podłogowa

Dane techniczne

dł.25 x szer.25 x wys.80 mm

Opis

Boolean to ręcznie robiona lampa podłogowa z czarnego korka i 2 świetlówki w kształcie kuli Ø 120 mm. Kolor korka może ulec zmianie pod wpływem światła słonecznego. Odporny na ogień i wodę.

Toni Grilo

Toni Grilo - zdjęcie projektantaUrodzony w 1979 roku we Francji, Toni Grilo ukończył meblarstwo i projektowanie wnętrz w prestiżowej Ecole Supérieure Boulle w Paryżu.
Od 2001 roku mieszka i pracuje w Lizbonie, kontynuując rozwój projektów w Paryżu.
Po Po spotkaniu z projektantem Marco Sousa Santos, Toni odkrył Portugalię i pracował w agencji Proto Designagency.
W latach 2003 i 2004 zorganizował warsztaty z międzynarodowymi projektantami i szkołami oraz wystawy projektowe na targi designu In'nova w Lizbonie. W tym kontekście Toni nawiązuje współpracę z Radi Designers, zwłaszcza z Robertem Stadlerem, który zabrał go z powrotem do Paryża, aby z nimi współpracować.
Wróciwszy do Portugalii w następnym roku, Toni stworzył agencję Objection z projektantem Elderem Mont-teiro.
Podczas biennale Experimenta Design 2005 zaprezentował kilka prac na indywidualnej wystawie „Dysfunkcja”. Poznał Brigitte Fitoussi, dyrektor artystyczną Christofle, która zaprosiła go do rysowania srebrników. Stworzona kolekcja odnosi międzynarodowy sukces i od tego czasu jest eksponowana w różnych stolicach świata.
W 2008 roku otworzył własne studio, specjalizujące się w projektowaniu produktów i kierowaniu artystycznym.

Filmy

Tagi

Czarnykorek, Toni Grilo, logiczne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z drewna, Lampy podłogowe z korka, Lampy podłogowe z drewna konstrukcyjnego; Fluorescencyjne lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Ręcznie robione lampy podłogowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Blackcork Boolean

Lampa podłogowa Blackcork Boolean

Boolean jest ręcznie robioną lampą podłogową z czarnego korka i 2 świetlówkami w kształcie kuli o średnicy 120 mm. Kolor korka może ulec zmianie pod wpływem światła słonecznego. Odporny na ogień i wodę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek