SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Pedrali Happy Apple 332E Zobacz większe

Lampa podłogowa Pedrali Happy Apple 332E

KOD: 250sd332E

ID: 112490

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantAlberto Basaglia
ProjektantNatalia Rota Nodari
ProducentPedrali
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Pedrali Happy Apple

Polietylenowa lampa podłogowa LED

Projektant: Alberto Basaglia, Natalia Rota Nodari
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2012
Kod produktu: 332E

Opis

Happy Apple to uniwersalna i wszechstronna kolekcja lamp. Lampa podłogowa z korpusem oświetleniowym Ø 1200mm z polietylenu formowanego rotacyjnie. W celu ułatwienia obsługi jest wyposażony w uchwyt u podstawy. Kabel, nasadka i uchwyt w kolorze zielonym.

Alberto Basaglia

Alberto Basaglia - zdjęcie projektantaZ ich punktu widzenia projektowanie planu urbanistycznego, budynku czy lampy nie ma znaczenia. Zajmują się wszystkimi dziedzinami planowania, od urbanistyki przez architekturę, planowanie środowiskowe, projektowanie i projektowanie graficzne, zawsze starając się dogłębnie zbadać wszystkie szczegóły na każdym etapie: produkcję, marketing, komunikację i strategię firmy. Precyzja i rygor planowania to cele, do których dążą, dążąc do „usuwania”, „uproszczenia”, „optymalizacji” i jednocześnie „spersonalizowania” tego, co tworzą. Proces twórczy to ciągły dialog, który jest podstawą do wypowiedzenia krytycznych punktów projektu. Poza czterema rękami i dwoma mózgami, zawsze stymulujące jest znalezienie porozumienia między męskim i żeńskim punktem widzenia. Ich pierwsze doświadczenia projektowe miały miejsce w 1999 roku, kiedy stworzyli markę i kolekcję YDF, zdobywając pierwszą nagrodę w konkursie Young & Design. Działka również dla Lema, Rexite, BPA, Luxit, I TRE, Pedrali, Outlook, Diemmebi, Treca Interior, Casa Blitz, Progetti. Są dyrektorami artystycznymi YDF, Outlook Design Italia, Diemmebi Urbantime i Blitz Bovisa. Zaprojektowali system Boox dla Rexite, zdobywając nagrodę Good Design Award w Chicago Athenaeum.

Natalia Rota Nodari

Natalia Rota Nodari - zdjęcie projektantaZ ich punktu widzenia projektowanie planu urbanistycznego, budynku czy lampy nie ma znaczenia. Zajmują się wszystkimi dziedzinami planowania, od urbanistyki przez architekturę, planowanie środowiskowe, projektowanie i projektowanie graficzne, zawsze starając się dogłębnie zbadać wszystkie szczegóły na każdym etapie: produkcję, marketing, komunikację i strategię firmy. Precyzja i rygor planowania to cele, do których dążą, dążąc do „usuwania”, „uproszczenia”, „optymalizacji” i jednocześnie „spersonalizowania” tego, co tworzą. Proces twórczy to ciągły dialog, który jest podstawą do wypowiedzenia krytycznych punktów projektu. Poza czterema rękami i dwoma mózgami, zawsze stymulujące jest znalezienie porozumienia między męskim i żeńskim punktem widzenia. Ich pierwsze doświadczenia projektowe miały miejsce w 1999 roku, kiedy stworzyli markę i kolekcję YDF, zdobywając pierwszą nagrodę w konkursie Young & Design. Działka również dla Lema, Rexite, BPA, Luxit, I TRE, Pedrali, Outlook, Diemmebi, Treca Interior, Casa Blitz, Progetti. Są dyrektorami artystycznymi YDF, Outlook Design Italia, Diemmebi Urbantime i Blitz Bovisa. Zaprojektowali system Boox dla Rexite, zdobywając nagrodę Good Design Award w Chicago Athenaeum.

Filmy

Tagi

Pedrali, Alberto Basaglia, Natalia Rota Nodari, Szczęśliwe Jabłko, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z polietylenu (PE), Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Lampy podłogowe LED, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Polietylen (PE) Zewnętrzne lampy podłogowe, Zewnętrzne lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Pedrali Happy Apple 332E

Lampa podłogowa Pedrali Happy Apple 332E

Happy Apple to uniwersalna i wszechstronna kolekcja lamp. Lampa podłogowa z korpusem oświetleniowym Ø 1200mm z polietylenu formowanego rotacyjnie. W celu ułatwienia obsługi jest wyposażony w uchwyt u podstawy. Kabel, nasadka i uchwyt w kolorze zielonym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek