SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Dark Spacewalker Zobacz większe

Lampa podłogowa Dark Spacewalker

KOD: 250sddarkspacewalker

ID: 112411

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantConstantin Wortmann
ProducentDark
NagrodyRed Dot Design Award - Best of the Best
NagrodyGood Design
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Spacewalker

Lampa podłogowa z polietylenu RGB

Projektant: Constantin Wortmann
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Spacewalker to polietylenowa lampa podłogowa.

LED Ciepła biel - wolnostojąca
500 RGB - wolnostojąca (dmx, dali na życzenie)

SPACEWALKER - Ta przyjazna istota wywołuje uśmiech na twojej twarzy. To jest zabawne, zabawne. Jakby po prostu wyskoczył ze swojego statku kosmicznego, w stanie nieważkości, badając nowe terytorium. Dostępna jako lampa podłogowa wisząca lub stojąca. Zaprojektowany, aby urozmaicić duże obszary i wyróżnić budynek. I czy nie byłoby zabawnie zobaczyć Spacewalkera na tyłach twojego ogrodu?

Constantin Wortmann

Constantin Wortmann - zdjęcie projektantaConstantin Wortmann studiował wzornictwo przemysłowe w Hamburgu i Monachium. W drugim roku pracował
najpierw jako stażysta, a następnie jako niezależny projektant w zespole mistrza oświetlenia Ingo Maurera. W 1998 roku, jeszcze jako student, założył wraz z Benjaminem Hopfem studio projektowe Büro für Form.
1999 Ukończenie studiów i pierwsza wystawa prototypów w Lipsku i Frankfurcie. W Lipsku Constantin został przedstawiony Thomasowi Schulte, dyrektorowi generalnemu next. Wiele projektów oświetleniowych i wiele prac artystycznych (logo, stoiska targowe, katalogi, zdjęcia, strona internetowa, ...) do następnych (do dziś!).
W 2000 roku Büro für Form zadebiutowało w Mediolanie na Salone Satellite i nawiązali współpracę z habitat i serien.
2001 zaprojektowali Fingermax, kij do szczoteczki do palców dla dzieci i zdobyli nagrodę IF najlepszy w kategorii.
W ciągu najbliższych kilku lat Wortmann i Hopf nadal tworzyli prototypy i pokazując projekty w Mediolanie i Kolonii. Efektem były projekty dla Ycami, VIBIA, Modoluce, Kundalini i Authentics. W 2004 roku BFF rozpoczął współpracę z OSRAM, pracując nad przyszłymi koncepcjami z nowymi technologiami oświetleniowymi (Planon, LED, Oled) oraz z firmą Koziol. Bezpłatne projekty projektowe dla własnej marki Items by Büro für Form również rozpoczęły się w 2004 roku.
Uczestnicząc w marcie designboom w Nowym Jorku w 2005 roku, Constantin poznał Paula Rowana, współzałożyciela umbra i rozpoczęli długotrwałą współpracę .
Podczas gdy Benjamin Hopf porzucił studio i od 2006 roku podążał nowymi drogami, Constantin Wortmann zaczął pracować nad ekskluzywnymi akcesoriami dla Georga Jensena i oświetleniem dla szalonej marki DARK i ponownie bawi się zwyczajami oglądania swoich publiczność.

Odznaczenia

Red Dot Design Award - Best of the Best

Red Dot Design Award - Best of the Best

Good Design

Good Design

Tagi

Ciemny, Constantin Wortmann, Spacewalker, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, Lampy podłogowe zewnętrzne, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z polietylenu (PE), Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Lampy podłogowe RGB, Lampy stojące na zewnątrz w stylu współczesnym; Plastikowe lampy podłogowe zewnętrzne, Polietylen (PE) Zewnętrzne lampy podłogowe, Zewnętrzne lampy podłogowe LED; Zewnętrzne lampy podłogowe RGB

Napisz opinię

Lampa podłogowa Dark Spacewalker

Lampa podłogowa Dark Spacewalker

Spacewalker to polietylenowa lampa podłogowa. LED Ciepła biel - wolnostojąca 500 RGB - wolnostojąca (dmx, dali na życzenie) SPACEWALKER - Ta przyjazna istota wywołuje uśmiech na Twojej twarzy. To jest zabawne, zabawne. Jakby po prostu wyskoczył ze swojego statku kosmicznego w stanie nieważkości, badając nowe terytorium. Dostępna jako lampa podłogowa wisząca lub stojąca. Zaprojektowany, aby urozmaicić duże obszary i wyróżnić budynek. I czy nie byłoby zabawnie zobaczyć spacewalkera na tyłach swojego ogrodu?

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek