SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Ici Et Là Piano Zobacz większe

Lampa podłogowa Ici Et Là Piano

KOD: 250sdISPL

ID: 112386

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentIci Et Là
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ici Et Là Piano

Ręcznie wykonana metalowa lampa podłogowa ze światłem pośrednim

Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: ISPL

Dane techniczne

ø 40 mm x wys. 150 mm

Opis

Piano to oryginalna designerska lampa podłogowa, wykonana ręcznie w Barcelonie. Każda sztuka jest wyjątkowa. Wykonany z klawiszy fortepianu, lakierowanej konstrukcji stalowej, jednej żarówki E-27.

Tagi

ICI ET LA; fortepian, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Stal malowana proszkowo Lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem pośrednim, Ręcznie robione lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Ici Et Là Piano

Lampa podłogowa Ici Et Là Piano

Piano to oryginalna designerska lampa podłogowa, wykonana ręcznie w Barcelonie. Każda sztuka jest wyjątkowa. Wykonany z klawiszy fortepianu, lakierowana konstrukcja stalowa, jedna żarówka E-27.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek