SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Zero Curve Zobacz większe

Lampa podłogowa Zero Curve

KOD: 250sdzerocurve

ID: 112357

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFront
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Curve

Metalowa lampa podłogowa LED

Projektant: Front
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

średnica 150, 200, 300 mm

Opis

Zaprojektowany dla nowo wyremontowanej Biblioteki Sztuki w Muzeum Narodowym, Curve zapożycza swoją osobowość z klasycznej lampy bibliotecznej. W tej odmienionej interpretacji zestaw wisiorków, lamp podłogowych i stołowych staje się uspokajającymi, ospałymi postaciami. W tradycyjnym zielono-białym szkle lub z metalowymi kloszami w kolorze gołębim, kości słoniowej, bieli lub zieleni. Z wbudowanym modułem LED 8W. Klosze o średnicy 150, 200, 300 mm.

Front

Front - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

zero, Z PRZODU, Krzywa, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Szklane lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Zero Curve

Lampa podłogowa Zero Curve

Zaprojektowana dla nowo wyremontowanej Biblioteki Sztuki w Nationalmuseum, Curve zapożycza swoją osobowość z klasycznej lampy bibliotecznej. W tej odmienionej interpretacji zestaw wisiorków, lamp podłogowych i stołowych staje się uspokajającymi, ospałymi postaciami. W tradycyjnym zielono-białym szkle lub z metalowymi kloszami w kolorze gołębim, kości słoniowej, bieli lub zieleni. Z wbudowanym modułem LED 8W. Klosze o średnicy 150, 200, 300 mm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek