SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Capo D’Opera Brillo Zobacz większe

Lampa podłogowa Capo D’Opera Brillo

KOD: 250sdcapod’operabrillo

ID: 112355

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessio Bassan
ProducentCapo D’Opera
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Capo D’Opera Brillo

Metalowa lampa podłogowa z bezpośrednim światłem

Projektant: Alessio Bassan
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Brillo to lampa podłogowa zaprojektowana przez Alessio Bassana.

Brillo to światło zamknięte w kuli z przezroczystego lub opalizującego szkła wspartego na smukłym metalowym pręcie i stanowi kompleksową kolekcję wewnętrznych lamp LED.
Jako jako lampa wisząca, jest dostępna pojedynczo oraz w układach liniowych lub okrągłych lub skupiskach.
Jako lampa sufitowa, kilka prętów i kul jest zgrupowanych w jednej róży, a trzy różne długości prętów mogą być użyte do utworzenia pojedyncza lub wielokrotna lampa ścienna. Wreszcie jest dostępna jako lampa stołowa i lampa stojąca z okrągłą podstawą.

Alessio Bassan

Alessio Bassan - zdjęcie projektantaAlessio Bassan: nato nel 1962, vivo e lavoro a Thiene (VI). Designer autodidatta, da subito la passione mi guida, aby stworzyć swoją osobistą, formatywną współpracę z przyjaciółmi i studiami, które zajmują się architekturą i interni. Od 1988 r. zainicjował solidność wykonania z ważnym studiem projektowym Vicenza. Dopo questa esperienza, w 1997 r., apro il mio studio, con interventi a 360 stopni w zakresie projektowania przemysłowego (progettando per varie aziende mobili,lampade,oggetti), nella grafica (sviluppando la communicazione and realizzando aziende mobilitete) e (progettando abitazioni, negozi, locali, hotel). Questa sensibilità multidisciplinare mi porta a creare una serie di mobili, oggetti, ambienti, caratterizzati da una sofisticata ed anticonvenzionale poetica, spesso anticipando i tempi e le mode.

Tagi

Capo d'Opera, Alessio Bassan, Brillo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Capo D’Opera Brillo

Lampa podłogowa Capo D’Opera Brillo

Brillo to lampa podłogowa zaprojektowana przez Alessio Bassana. Brillo to światło zamknięte w kuli z przezroczystego lub mlecznego szkła wspartego na smukłym metalowym pręcie i stanowi kompleksową kolekcję wewnętrznych lamp LED. Jako lampa wisząca , jest dostępna pojedynczo oraz w układach liniowych lub okrągłych lub klastrach. Jako lampa sufitowa, kilka prętów i kul jest zgrupowanych w jednej rozetce, podczas gdy trzy różne długości prętów ustawione zgodnie z życzeniem mogą być używane do tworzenia pojedynczej lub wielokrotnej światło ścienne. Wreszcie jest dostępna jako lampa stołowa i lampa stojąca z okrągłą podstawą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek