SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa E15 Palo Zobacz większe

Lampa podłogowa E15 Palo

KOD: 250sdLT06

ID: 112328

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMichael Raasch
ProducentE15
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 Palo

Lampa podłogowa

Projektant: Michael Raasch
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2014
Kod produktu: LT06

Dane techniczne

ø 16 (gł. 32) x wys. 140 mm

Opis

PALO to innowacyjna i elastyczna lampa podłogowa odpowiednia do czytania i wylegiwania się. Smukły dyfuzor światła w formie cylindrycznej po prostu wsuwa się na stojak liniowy. Widoczny przewód nadaje swobodnej i dynamicznej krawędzi precyzyjnej formie PALO, jednocześnie umożliwiając indywidualne pozycjonowanie oświetlenia dolnego w żądanych punktach. Solidna, olejowana podstawa z marmuru w kolorze białym Carrara i czarnym Marquina elegancko podkreśla czystość wyraźnych i zdefiniowanych form tego światła. PALO jest wykonany ze stali i malowanego proszkowo aluminium, dostępny w kolorze białym sygnałowym i czarnym.

Filmy

Tagi

e15; Michael Raasch, Palo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Aluminiowe lampy podłogowe, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Lampy podłogowe z regulacją wysokości

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa E15 Palo

Lampa podłogowa E15 Palo

PALO to innowacyjna i elastyczna lampa podłogowa odpowiednia do czytania i wylegiwania się. Smukły dyfuzor światła w formie cylindrycznej po prostu wsuwa się na stojak liniowy. Widoczny przewód nadaje swobodnej i dynamicznej krawędzi precyzyjnej formie PALO, jednocześnie umożliwiając indywidualne pozycjonowanie oświetlenia dolnego w żądanych punktach. Podstawa z litego, olejowanego marmuru w kolorze białym Carrara i czarnym Marquina elegancko podkreśla czystość wyraźnych i zdefiniowanych form tego światła. PALO jest wykonany ze stali i malowanego proszkowo aluminium, dostępnego w kolorze białym sygnałowym i czarnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek