SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Terzani Doodle Zobacz większe

Lampa podłogowa Terzani Doodle

KOD: 250sdterzanidoodle

ID: 112326

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSimone Micheli
ProducentTerzani
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1808.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Terzani Doodle

Metalowa lampa podłogowa LED

Projektant: Simone Micheli
Rodzaj: Lampa podłogowa

Opis

Nie maszerujemy już w linii prostej. Nasze życie to dynamiczne, przeplatające się zbiory relacji, doświadczeń i podróży. Odzwierciedlając płynność naszego pokolenia, projektantka Simone Micheli stworzyła nowe, współczesne światło dla Terzani Doodle. Podobnie jak my, każdy Doodle jest wyjątkowy, każdy wisiorek jest ręcznie robiony przez rzemieślników, aby przypominał losową ścieżkę. Aby zapewnić nam kontrolę nad podróżą, którą chcemy odbyć, każdą żarówkę LED można umieścić w dowolnym miejscu światła, nie tylko odzwierciedlając wybory, jakich dokonujemy w życiu, ale dając Doodle wyjątkową elastyczność.

Źródło LED w zestawie.

Simone Micheli

Simone Micheli - zdjęcie projektantaSimone Micheli założył Studio Architektoniczne w 1990 roku, a w 2003 roku wraz z Robertą Collą założył firmę projektową Simone Micheli Architectural Hero z siedzibą we Florencji, Mediolanie, Puntaldìa, Dubaju, Rabacie i Busanie.
Jego działalność zawodowa obejmuje od architektury po wnętrze, od projektu po wizualizację, poprzez grafikę, komunikację i organizację wydarzeń; jego kreacje, zawsze zrównoważone i świadome ekologicznie, charakteryzują się silną tożsamością i wyjątkowością. Wiele jest jego dzieł dla administracji publicznej i ważnych klientów prywatnych związanych ze społecznością i światem mieszkaniowym.
Jest kuratorem wystaw tematycznych - kontraktowych, ale nie tylko - na głównych międzynarodowych targach architektury, designu i hotelarstwa.
Jest profesorem Poli.Design i Scuola Politecnica di Design w Mediolanie.
We współpracy z Robertą Collą i jego zespołem profesjonalistów prowadzi konferencje, warsztaty i wykłady na uniwersytetach, w instytutach kultury i instytucje w wielu miastach na całym świecie.
Jego prace były prezentowane na najważniejszych wystawach międzynarodowych, a także we włoskich i międzynarodowych gazetach, magazynach i periodykach.

Filmy

Tagi

TERZANI, Simone Micheli, Bazgroły, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa podłogowa Terzani Doodle

Lampa podłogowa Terzani Doodle

Nie maszerujemy już w linii prostej. Nasze życie to dynamiczne, przeplatające się zbiory relacji, doświadczeń i podróży. Odzwierciedlając płynność naszego pokolenia, projektantka Simone Micheli stworzyła nowe, współczesne światło dla Terzani Doodle. Podobnie jak my, każdy Doodle jest wyjątkowy, każdy wisiorek jest ręcznie robiony przez rzemieślników, aby przypominał losową ścieżkę. Aby zapewnić nam kontrolę nad podróżą, którą chcemy odbyć, każdą żarówkę LED można umieścić w dowolnym miejscu światła, nie tylko odzwierciedlając wybory, których dokonujemy w życiu, ale dając Doodle wyjątkową elastyczność. W zestawie źródło LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek