SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Hind Rabii Infinity Zobacz większe

Lampa podłogowa Hind Rabii Infinity

KOD: 250sdhindrabiiinfinity

ID: 112325

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentHind Rabii
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Hind Rabii Infinity

Regulowana lampa podłogowa LED z włókna szklanego i metalu

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2021

Opis

Infinity to wewnętrzna lampa podłogowa LED z metalową konstrukcją i kloszem z włókna szklanego i poliwęglanu.

Klosz: włókno szklane i PC
Oprawa: metal
Ściemnianie: tak
Źródło w zestawie : tak
Źródło : LED 25W 2700K 2500lm
Napięcie: 220-250V
Oznakowanie: CE, IP20
Waga: 8kg

Abażur - Wykończenie zewnętrzne: biały matowy, czarny matowy( ccc333) Rama: szczotkowane złoto, szczotkowany czarny chrom

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

Tylne Rabii, Chiaramonte Marin, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe z włókna szklanego (GRP), Lampy stojące Direct Light, Lampy podłogowe LED, Regulowane lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa podłogowa Hind Rabii Infinity

Lampa podłogowa Hind Rabii Infinity

Infinity to wewnętrzna lampa podłogowa LED z metalową konstrukcją i kloszem z włókna szklanego i poliwęglanu. Abażur: włókno szklane i PC Oprawa: metalowa Możliwość przyciemniania: tak Źródło w zestawie: tak Źródło: LED 25W 2700K 2500lm Napięcie: 220-250V Oznakowanie: CE, IP20 Waga: 8kg Klosz - Wykończenie zewnętrzne: biały mat, czarny mat Ramka: szczotkowana Złoty, szczotkowany czarny chrom

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek