SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Zeus Tree Light Zobacz większe

Lampa podłogowa Zeus Tree Light

KOD: 250sdzeustreelight

ID: 112291

Rok produkcji1984
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRon Arad
ProducentZeus
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1215.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zeus Tree Light

Malowana metalowa lampa podłogowa

Projektant: Ron Arad
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 1984

Dane techniczne

ø 60 x w 110 mm
ø 60 x w 180 mm

Opis

Tree Light to lakierowana metalowa lampa podłogowa.
Podstawa: Beton
Ramka: Kolor brązu

Ron Arad

Ron Arad - zdjęcie projektantaUrodzony w Tel Awiwie w 1951 roku, wykształcony w Akademii Sztuk Pięknych w Jerozolimie, a następnie w Architectural Association w Londynie, Ron Arad założył wraz z Caroline Thorman studio projektowo-produkcyjne One Off w 1981 roku, a później, w 1989 roku, Ron Arad Associates Architecture i praktyki projektowej. W 2008 r. Ron Arad Architects został założony wraz z Ron Arad Associates.
W latach 1994-1999 założył Ron Arad Studio, jednostkę projektową i produkcyjną w Como we Włoszech. Do 2009 roku był profesorem Design Product w Royal College of Art w Londynie. Ron Arad został odznaczony medalem London Design Week 2011 za doskonałość w projektowaniu i został Królewskim Akademikiem Królewskiej Akademii Sztuk w 2013 roku.
Nieustanne eksperymenty Rona Arada z możliwościami materiałów takich jak stal, aluminium czy poliamid oraz radykalna zmiana koncepcji formy i struktury mebli sprawiły, że znalazł się na czele współczesnego designu i architektury.
Jego projekty architektoniczne obejmują od Oper w Tel Awiwie w Izraelu, do restauracji Belgo w Londynie, do kawiarni Adidas Spor w Tulonie, do prywatnej rezydencji w Londynie, do nowej hali technologicznej przy Selfridges w Londynie, do Grand Hotelu Salone w Mediolanie, do różnych wystaw, takich jak jako „Winning: The Design of Sports (Glasgow 1999) i „Ron Arad – Before and After Now” przez V&A.
Oprócz limitowanej pracy studyjnej, Arad projektuje dla wielu wiodących międzynarodowych firm, w tym Kartell, Vitra , Moroso, Fiam, Driade, Alessi, Cappellini, Cassina, WMF i Magis wśród wielu innych.
Produkty Ron Arada są eksponowane w kilku muzeach i galeriach na całym świecie, a wiele z nich zostało włączonych do zbiorów publicznych.< br />Ron Arad zaprojektował wiele dzieł sztuki publicznej , ostatnio Vortext w Seulu w Korei i Kesher Sculpture na Uniwersytecie w Tel Awiwie.

Filmy

Tagi

Zeus, Ron Arad, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Malowane metalowe lampy podłogowe; Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim

Napisz opinię

Lampa podłogowa Zeus Tree Light

Lampa podłogowa Zeus Tree Light

Tree Light to pomalowana metalowa lampa podłogowa. Podstawa: Beton Ramka: Kolor brązu

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek