SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Miniforms Ozz Zobacz większe

Lampa podłogowa Miniforms Ozz

KOD: 250sdminiformsozz

ID: 112183

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPaolo Cappello
ProjektantSimone Sabatti
ProducentMiniforms
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1793.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Miniforms Ozz

Metalowa lampa łukowa

Projektant: Paolo Cappello, Simone Sabatti
Rodzaj: Lampa podłogowa
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

215x34x235h mm

Opis

Ozz wykonany jest ze światła i kamienia. Przenosi się z nieśmiałego domowego ogniska na centralne miejsce w domu, udowadniając, że jest kluczową postacią dzięki dużemu łukowi patrzenia na mnie. Projekt zaczyna się w betonie, a kończy w kloszu. Pomiędzy nimi, trzonek zakrzywia się po dramatycznej trajektorii aż do punktu, w którym światło kąsa przynętę.

Paolo Cappello

Paolo Cappello - zdjęcie projektantaUkończył wzornictwo przemysłowe na Politecnico di Milano.
Po trzyletniej współpracy z Ludovicą+Roberto Palomba w Mediolanie, w 2007 roku założył własne studio w Weronie, gdzie współpracuje z innymi profesjonalistami w dziedzinie architektury, komunikacji i grafiki.
Otrzymał za swoje prace wiele międzynarodowych nagród, ostatnie to:
Międzynarodowy Konkurs Projektowy Promosedia 2008
Konkurs Projektowy Zielone Gadżety 2008
Wizje Kryształowe Swarowsky'ego 2008
2009 Antoniolupi Design Konkurs
Progetto Deco Design Competition 2009
Nagroda Ossigeno Italiano 2009 przyznana przez magazyn Abitare
2011 Young & Design Award I nagroda
2011 ADI Young Talent Nominee
2012 Young & Design Honor Wzmianka
2012 Elle Decor Młody projektant Talent Włochy
Paolo współpracuje również z magazynem Rolling Stone, pisząc rubrykę o projektach do wydania online.
Prace Paolo były prezentowane przez główne międzynarodowe magazyny i gazety jako NY Times , H erald Tribune, Abitare, Interni, Ottagono, Residence, Icon, Elle Decor, Rolling Stone.

Simone Sabatti

Simone Sabatti - zdjęcie projektantaUrodziłem się w Limie (Perù) w 1990 roku i tam stawiałem pierwsze kroki w kierunku mojej pasji do projektowania, żyjąc w kontakcie z ludźmi pracującymi w stowarzyszeniu Artesanos Don Bosco.
W 2013 ukończyłem Wzornictwo Przemysłowe, a następnie Uzyskałem tytuł mistrza w wizualizacji 3D w Rzymie.
Spędziłem kilka miesięcy w Baltimore współpracując jako projektant dla stowarzyszenia non profit Artesanos Don Bosco, gdzie poznałem tajniki wysokiej jakości rękodzieła.
W 2016 roku miałem okazję pracować dla marki Gucci w Mediolanie, współpracując przy tworzeniu specjalnych projektów witryn dla flagowych sklepów od Paryża po Tokio.
Obecnie współpracuję z projektantem Paolo Cappello, z którym współpracuję również w opracowanie wewnętrznej szaty graficznej sklepów Grupy Calzedonia.
2019 Young & Design Award I nagroda

Filmy

Tagi

Miniformy, Paolo Cappello, Simone Sabatti, Oz, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy podłogowe, Lampy stojące Direct Light, Lampy łukowe

Napisz opinię

Lampa podłogowa Miniforms Ozz

Lampa podłogowa Miniforms Ozz

Ozz jest wykonany ze światła i kamienia. Przenosi się z nieśmiałego domowego ogniska na centralne miejsce w domu, udowadniając, że jest kluczową postacią dzięki dużemu łukowi patrzenia na mnie. Projekt zaczyna się w betonie, a kończy w kloszu. Pomiędzy nimi, trzonek zakrzywia się po dramatycznej trajektorii aż do punktu, w którym światło kąsa przynętę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek