SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Örsjö Great White Zobacz większe

Lampa ścienna Örsjö Great White

KOD: 250sdörsjögreatwhite

ID: 112087

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentÖrsjö
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Örsjö Great White

Kinkiet Chinette

Projektant: Claesson Koivisto Rune
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

GREAT WHITE – The Great White to kinkiet z chropowatego mosiądzu z łukowatym ramieniem o proporcjach umożliwiających chodzenie pod nim. Klosz lampy z subtelną krzywizną u góry przypomina dużą rybę połykającą przynętę.
Dane elektryczne: Klasa II IP20.
Opis: Obrotowa rama z chropowatego mosiądzu. Klosz w kolorze złamanej bieli.
Połączenie: 2 m czarny przewód z włącznikiem i wtyczką.
Źródło światła: 1x20W świetlówka E27.

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Tagi

Örsjö, Runa Claessona Koivisto, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Chinette Kinkiety, Świetlówki ścienne

Napisz opinię

Lampa ścienna Örsjö Great White

Lampa ścienna Örsjö Great White

GREAT WHITE - The Great White to kinkiet z chropowatego mosiądzu z łukowatym ramieniem, którego proporcje umożliwiają chodzenie pod nim. Klosz lampy z subtelną krzywizną wokół górnej części przypomina dużą rybę połykającą przynętę. Dane elektryczne: Klasa II IP20. Opis: Obrotowa rama z chropowatego mosiądzu. Klosz w kolorze złamanej bieli. Przyłącze: 2 m czarny przewód z włącznikiem i wtyczką. Źródło światła: świetlówka 1x20W E27.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek