SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Brillamenti Turn Zobacz większe

Lampa ścienna Brillamenti Turn

KOD: 250sdTU.NN.000.OTA.FI

ID: 111547

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Zaffagnini
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Turn

Regulowana lampa ścienna LED

Projektant: Alessandro Zaffagnini
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: TU.NN.000.OTA.FI

Dane techniczne

250x220x250 mm

Opis

Turn to regulowana lampa ścienna lub sufitowa LED, ale to także o wiele więcej: jak sama nazwa wskazuje, ekran odblaskowy Turna można obracać wokół siebie, aby kierować emisją światła do woli.
Ta unikalna funkcja pozwala osobie korzystającej z lampy na zmienić projekcję światła w pożądany sposób, ale także częściowo zmienić estetykę lampy, z dynamicznymi efektami i ciągłą ewolucją.
Liniowy styl Turn bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych środowiskach i znajduje idealną lokalizację na na ścianach salonów, wejściach lub korytarzach, lub w miejscach pracy, takich jak biura lub gabinety.
Używana obok łóżka może stać się naprawdę oryginalną i funkcjonalną lampą ścienną LED: prostym gestem można zmienić orientację lampy światło, tworzące miękkie i relaksujące światło, które indukuje sen.

Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu ze światłem pośrednim, kierunkowym dyfuzorem.
Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w odbłysku Część zewnętrzna jest dostępna w sześciu różnych kolorach.
Dostarczana jest z kablem o długości 2m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem.
Wewnętrzna lampa ścienna z mocowaniem bagnetowym do mocowania za pomocą zacisku za pomocą dwóch śrub .
Szczególne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej.

Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUSOWY RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWE RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ OBRAZ

Alessandro Zaffagnini

Alessandro Zaffagnini - zdjęcie projektantaAlessandro Zaffagnini, architekt, jest odpowiedzialny za projekt i nadzór nad produkcją, szczególnie w dziedzinie renowacji. Projektuje elementy wystroju wnętrz domów prywatnych, obiektów noclegowych, profesjonalnych pracowni, biur i sklepów.
Współzałożyciel Associazione Giovani Architetti di Padova (Stowarzyszenie Młodych Architektów z Padwy) (1994), sekcji INARCH w Triveneto ( 2003), od 2013 jest dyrektorem kwartalnika Architetti Notizie, dla którego pracuje jako redaktor od 2009; wszystkie działania, które realizuje obok inicjatyw publicznych i nowych projektów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Zaffagnini, Zakręt, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z metakrylanu, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, Zaprojektuj nowoczesną lampę ledową; pośrednia lampa led, lampa ledowa atmosfera, energooszczędna lampa Led, Lampa Led aplikacja

Napisz opinię

Lampa ścienna Brillamenti Turn

Lampa ścienna Brillamenti Turn

Turn to regulowana lampa ścienna lub sufitowa LED, ale to także o wiele więcej: jak sama nazwa wskazuje, ekran odblaskowy Turna można obracać wokół siebie, aby kierować emisją światła do woli. Ta unikalna funkcja pozwala osobie korzystającej z lampy na zmienić projekcję światła w pożądany sposób, ale także częściowo zmienić estetykę lampy, z dynamicznymi efektami i ciągłą ewolucją. Liniowy styl Turn bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych środowiskach i znajduje idealną lokalizację na na ścianach salonów, wejść lub korytarzy lub w miejscach pracy, takich jak biura lub gabinety. Używany obok łóżka może stać się naprawdę oryginalnym i funkcjonalnym kinkietem Led: prostym gestem możesz zmienić orientację światło, tworzące miękkie i relaksujące światło, które wywołuje sen. Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu z pośrednim światłem, kierunkowym dyfuzorem. Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w części odbijającej, część zewnętrzna występuje w sześciu różnych kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem. Kinkiet wewnętrzny z mocowaniem bagnetowym mocowany za pomocą zacisku za pomocą dwóch śrub. Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej. Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUS RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWO RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek