SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Oleant Beam Wall 180 Zobacz większe

Lampa ścienna Oleant Beam Wall 180

KOD: 250sdoleantbeamwall180

ID: 111329

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPeter Danczkay
ProducentOleant
Kraj pochodzeniaWęgry

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oleant Beam

Aluminiowa lampa ścienna LED z bezpośrednim światłem,

Projektant: Peter Danczkay
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015

Dane techniczne

40x10 mm
dodatkowe rozmiary niestandardowe do 200 mm

Opis

Beam Wall 180 to idealny kinkiet do nowoczesnych pomieszczeń. Kinkiety Oleant Beam Wall 180 promieniują światłem 180 stopni w dowolnym kierunku. Kinkiety te są idealnym uzupełnieniem naszych opraw zwieszanych Beam, Quad lub Cube. Razem osiągnięto wygląd jedności i elegancji. 
Wszystkie nasze kinkiety są dostępne, aby świecić w dowolnym kierunku.

Peter Danczkay

Peter Danczkay - zdjęcie projektantaPeter Danczkay czerpie inspirację z najwspanialszej oprawy świetlnej we wszechświecie: słońca. Podczas zdobywania dyplomu z astronomii Peter był urzeczony pięknem naturalnego, jednorodnego, wielokierunkowego światła Słońca.
Twórcze i inspirujące wykorzystanie światła jest udoskonalone przez szczegółowe projekty wywodzące się z inżynierskiego doświadczenia Petera. Produkcja każdej ręcznie wykonanej oprawy jest bezpośrednio nadzorowana i skrupulatnie opiekowana przez Petera od koncepcji po instalację.
Oprócz standardowych opraw oświetleniowych stworzonych przez Oleant, Peter cieszy się każdą możliwością zaprojektowania niestandardowego oświetlenia zarówno dla budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych. klientów.
Peter od ponad 20 lat projektuje oświetlenie dla osób o wyrobionym guście i nadal doskonali swoje rzemiosło w Budapeszcie na Węgrzech, które klienci słyną ze swojej jakości, kreatywności i pomysłowości.

Tagi

Oleant, Piotr Danczkay, Belka, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Oleant Beam Wall 180

Lampa ścienna Oleant Beam Wall 180

Beam Wall 180 to idealny kinkiet do nowoczesnych pomieszczeń. Kinkiety Oleant Beam Wall 180 promieniują światłem 180 stopni w dowolnym kierunku. Kinkiety te są idealnym uzupełnieniem naszych opraw zwieszanych Beam, Quad lub Cube. Razem uzyskujemy wygląd jedności i elegancji. Wszystkie nasze kinkiety są dostępne, aby świecić w dowolnym kierunku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek