SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Faro Barcelona Press Zobacz większe

Lampa ścienna Faro Barcelona Press

KOD: 250sdfarobarcelonapress

ID: 111241

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJordi Blasi
ProducentFaro Barcelona
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Faro Barcelona Press

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Jordi Blasi
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

długość 213 mm
wysokość 65 mm
średnica 104 ø

Opis

PRESS to zabawna kolekcja kinkietów zaprojektowanych przez Jordiego Blasiego. Okrągły kształt, jego konstrukcja wykonana z aluminium jest jednocześnie włącznikiem, który jak sama nazwa wskazuje, wystarczy lekko wcisnąć. Wiązka światła jest rzucana przez drobną strukturę zaprojektowaną jako światło do czytania lub wspomagania. Wykończenie w kolorze żółtym, czerwonym, czarnym i białym.

Dane techniczne
Żarówka: SAMSUNG LED 3535 3W 180lm RAL
1005 W zestawie żarówka: Tak
Transformator: Sterownik
Transformator w zestawie: Tak(ccc333 )Napięcie: 100-240V
IP: 20
Klasa: II

Jordi Blasi

Jordi Blasi - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ukończył Eina, Design and Arts College w Barcelonie, pracował dla kilku studiów projektowych w dziedzinie produktów, opakowań i mebli. Doświadczenie w procesie projektowania, w tym konceptualizacji produktu, szkicowaniu, renderowaniu i opracowywaniu produktu.
Jako niezależny projektant pracuje dla Vilagrasa, RBA, Guixé, Morillas, Pedret, Leds C4 i Grisverd. Członek Adi-Fad, Stowarzyszenia Wzornictwa Przemysłowego na rzecz Promocji Sztuki i Wzornictwa oraz członek jego zarządu w latach 2010-2012. Od 2012 roku współpracuje jako dziennikarz z magazynem On Diseño.
[email protected]

Filmy

Tagi

Faro Barcelona, Jordiego Blasiego; Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety, Lampki do czytania

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Faro Barcelona Press

Lampa ścienna Faro Barcelona Press

PRESS to zabawna kolekcja kinkietów zaprojektowanych przez Jordiego Blasiego. Okrągły kształt, jego konstrukcja wykonana z aluminium jest jednocześnie włącznikiem, który jak sama nazwa wskazuje, wystarczy lekko wcisnąć. Wiązka światła jest rzucana przez drobną strukturę zaprojektowaną jako światło do czytania lub wspomagania. Wykończenie w kolorze żółtym, czerwonym, czarnym i białym. Dane techniczne Żarówka: SAMSUNG LED 3535 3W 180lm RAL 1005 W zestawie żarówka: Tak Transformator: Sterownik Transformator w zestawie: Tak Napięcie: 100-240V IP: 20 Klasa: II

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek