SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Luxcambra Creta Zobacz większe

Lampa ścienna Luxcambra Creta

KOD: 250sdluxcambracreta

ID: 111154

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentLuxcambra
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Luxcambra Creta

Drewniana lampa ścienna LED

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

ø 20 x wys. 34,6 mm
waga: 2 kg

Opis

Creta to kinkiet wykonany z naturalnego drewna dębowego lakierowanego (CRETA_A_2459) lub lakierowanego w kolorze białym (CRETA_A_2460). Natura jest pełna cudów i źródłem inspiracji dla projektantów do tworzenia nowych odcieni. Tutaj Xavier Solé odtworzył formę oliwki, aby zaprojektować wiszącą lampę Creta. Jego organiczna forma jest idealna do rozpraszania ciepła technologii LED, bez konieczności dodawania jakichkolwiek radiatorów lub trzecich części między dwoma komponentami. Kinkiet z naturalnego drewna dębowego lakierowanego lub lakierowanego na biało.Materiały i wykończenia: struktura w kolorze czarnym lub białym oraz klosz z naturalnego drewna dębowego lakierowanego lub lakierowanego na biało.

Właściwości elektryczne (ccc333 )-1 Żarówka GU10 LED
-Max. 6W (żarówka nie wchodzi w skład zestawu)

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

lukskambra, Xavier Solé Gili, Kreta, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z drewna, Lampy ścienne dębowe, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Luxcambra Creta

Lampa ścienna Luxcambra Creta

Creta to kinkiet wykonany z naturalnego drewna dębowego lakierowanego (CRETA_A_2459) lub lakierowanego w kolorze białym (CRETA_A_2460). Natura jest pełna cudów i źródłem inspiracji dla projektantów do tworzenia nowych odcieni. Tutaj Xavier Solé odtworzył formę oliwki, aby zaprojektować wiszącą lampę Creta. Jego organiczna forma jest idealna do rozpraszania ciepła technologii LED, bez konieczności dodawania jakichkolwiek radiatorów lub trzecich części między dwoma komponentami. Kinkiet wykonany z naturalnego drewna dębowego lakierowanego lub lakierowanego na biało.Materiały i wykończenia: struktura w kolorze czarnym lub białym oraz klosz z naturalnego drewna dębowego lakierowanego lub lakierowanego w kolorze białym. Właściwości elektryczne - 1 żarówka GU10 LED - max. 6W (żarówka nie wchodzi w skład zestawu)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek