SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Decor Walther Twin Zobacz większe

Lampa ścienna Decor Walther Twin

KOD: 250sddecorwalthertwin

ID: 110914

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentDecor Walther
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Decor Walther Twin

Światło obrazu

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

TWIN by Dekor Walther Można zamontować na ścianie lub przypiąć do lustra. Dwa metalowe odbłyśniki można regulować indywidualnie, co umożliwia kierowanie światła również na ścianę. Daje to pośredni efekt oświetlenia.

Filmy

Tagi

DEKOR WALTER, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy lustrzane, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, lampa lustrzana, Metalowe kinkiety, Kinkiety niklowe, Chromowane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Światła obrazu; Metalowe lampy lustrzane, Lampy lustrzane nikiel, Chromowane lampy lustrzane

Napisz opinię

Lampa ścienna Decor Walther Twin

Lampa ścienna Decor Walther Twin

TWIN by Decor Walther Może być zamontowany na ścianie lub przypięty do lustra. Dwa metalowe odbłyśniki można regulować indywidualnie, co umożliwia kierowanie światła również na ścianę. Daje to pośredni efekt oświetlenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek