SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Sylcom Festa Zobacz większe

Lampa ścienna Sylcom Festa

KOD: 250sd3000

ID: 110280

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDebonademeo
ProducentSylcom
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sylcom Festa

Lampa ścienna z dmuchanego szkła

Projektant: Debonademeo
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: 3000

Opis

Festa to kinkiet z dmuchanego szkła.

Art. 3000/A
1 x MAX 10W LED
300000°K

Kolekcja inspirowana tradycyjnymi żyrandolami w stylu empire, które zdobiły wspaniałe sale balowe na słynnych dziewiętnastowiecznych dworach europejskich. Wspaniałe dekoracje, zapierający dech w piersiach rozmiar, blask kryształów i złocenia przekładają się na niezbędne symbole. Wspomnienia splendoru przeszłości krystalizują się w artystycznie zakrzywionych rurkach z dmuchanego szkła, otoczonych eleganckimi metalowymi paskami. Style neoklasyczne i industrialne zostały połączone, aby zaproponować unowocześnioną wersję wiszącą, której rozmiar, przezroczystość i kolorystyka odpowiada współczesnym gustom.

Debonademeo

Debonademeo - zdjęcie projektantaLuca jest architektem (ur. 1979), Dario jest projektantem (ur. 1982): po ukończeniu studiów, ścieżce edukacyjnej i doświadczeniu zawodowym na całym świecie spotykają się w Mediolanie, gdzie rozpoczynają współpracę, która jest przede wszystkim jak podjęcie podróż razem. Realna i mentalna droga przez miejsca, czas, sztukę języka, ekspresję, która potrafi mieszać funkcje i emocje. Podwójne spojrzenie na tradycję i innowacyjność, które przeradzają się w namacalne znaki dla designu i architektury: jednocześnie związane ze zmysłami i technologią, a więc spójne z tu i teraz.

Tagi

Sylkom, DEBONADEMEO, Festa, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Kinkiety Direct Light, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Sylcom Festa

Lampa ścienna Sylcom Festa

Festa to lampa ścienna ze szkła dmuchanego. Art. 3000/A 1 x MAX 10W LED 3000 K Kolekcja inspirowana tradycyjnymi żyrandolami w stylu empire, które zdobiły wspaniałe sale balowe na znakomitych dziewiętnastowiecznych dworach europejskich. Wspaniałe dekoracje, zapierający dech w piersiach rozmiar, blask kryształów i złocenia przekładają się na niezbędne symbole. Wspomnienia splendoru przeszłości krystalizują się w artystycznie zakrzywionych rurkach z dmuchanego szkła, otoczonych eleganckimi metalowymi paskami. Style neoklasyczne i industrialne zostały połączone, aby zaproponować unowocześnioną wersję wiszącą, której rozmiar, przezroczystość i kolorystyka odpowiada współczesnym gustom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek