SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Articolo Lighting Slim Side Zobacz większe

Lampa ścienna Articolo Lighting Slim Side

KOD: 250sdarticololightingslimside

ID: 109997

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArticolo Lighting
Kraj pochodzeniaAustralia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Articolo Lighting Slim

Lampa ścienna LED z opalizującego szkła

Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2020

Dane techniczne

13,2 x 9,91 x wys. 29,7 mm
waga: 6,5 kg

Opis

Slim Side to kinkiet z opalizowanego szkła o strukturze brązu.

Źródło światła:
- 2 x 12VDC 500mA DC LED
- 2700k ciepła biel
- Całkowita moc 860 lumenów

Dostępne wykończenia:

- Metal: mosiądz, średni brąz, nikiel satynowy, czarna galwanizacja
- Vetro: białe połysk, biały szron, szary, przezroczysty

Zainspirowany wyrafinowanym, wysokim życiem przedstawionym na słynnej fotografii Slima Aarona z Palm Springs, Slim reinterpretuje kalifornijski modernizm z połowy wieku w formie architektonicznej i wyrafinowanej prostoty. Zapierająca dech w piersiach powściągliwość Slima wywołuje bezwysiłkowy glamour. Jego źródło światła mieści się w podłużnym łuku z dmuchanego szkła i jest oprawione w ręcznie wykończoną metalową oprawę przez miejscowego rzemieślnika.

Tagi

Articolo oświetlenie, Szczupły, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Articolo Lighting Slim Side

Lampa ścienna Articolo Lighting Slim Side

Slim Side to kinkiet z opalowego dmuchanego szkła o strukturze brązu. Źródło światła: - 2 x 12VDC 500mA DC LED - 2700k ciepła biel - całkowita moc 860 lumenów Dostępne wykończenia: - Metal: mosiądz, średni brąz, nikiel satynowy, czarna galwanizacja - Vetro: biały połysk, biały szron, szary, przezroczysty Zainspirowany wyrafinowanym życiem przedstawionym na słynnych fotografiach Slima Aarona z Palm Springs, Slim na nowo interpretuje kalifornijski modernizm z połowy wieku w formie architektonicznej i wyrafinowanej prostoty. Zapierająca dech w piersiach powściągliwość Slima wywołuje bezwysiłkowy glamour. Jego źródło światła mieści się w podłużnym łuku z dmuchanego szkła i jest oprawione w ręcznie wykończoną metalową oprawę przez miejscowego rzemieślnika.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek