SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Euroluce Lampadari Neva Zobacz większe

Lampa ścienna Euroluce Lampadari Neva

KOD: 250sdeurolucelampadarineva

ID: 109944

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDaniel Becker
ProducentEuroluce Lampadari
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1472.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Euroluce Lampadari Neva

Kinkiet z metalu i szkła

Projektant: Daniel Becker
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2021

Opis

Neva to kinkiet z metalu i szkła, dostępny w dwóch wersjach:

- NEVA A8
8 żarówka G4 16W - 2700 ° K - 12 Vdc - 1600 lm

- NEVA A6
6 żarówka G4 12 W - 2700 ° K - 12 V DC - 1200 lm

Wykończenie | satynowy złoty, satynowy chrom. Inne wykończenia na życzenie.
Kolor | tuby z sekcją gwiazdek i tuby ze szkła Murano są przezroczyste; Oprawki do żarówek borokrzemianowych są w kolorze białym opalizującym. Inne kolory na życzenie.
Szczegóły | metalowa konstrukcja wykonywana jest ręcznie. Mosiężne krzewy. Neva ma rurki z oprawkami borokrzemianowymi, rurki borokrzemowe z sekcją w gwiazdki i rurki ze szkła Murano. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek zapytań lub innej wersji.

Daniel Becker

Daniel Becker - zdjęcie projektantaDaniel Becker Design Studio to berlińskie studio projektowe założone w 2010 roku.
Oferujemy usługi projektowe i innowacyjne koncepcje w dziedzinie projektowania oświetlenia i mebli, a także projektowania wystaw i produktów konsumenckich. Jesteśmy otwarci na każde zadanie, prosimy o kontakt w sprawie potencjalnej współpracy.
Daniel Becker (ur. 1983) studiował wzornictwo przemysłowe na Uniwersytecie Artystycznym w Brunszwiku. Po ukończeniu studiów otworzył własne studio i został zaproszony do pokazania swoich prac w kilku selekcjach młodych talentów projektowych na najważniejszych targach branżowych. W 2014 roku został nominowany do nagrody Newcomer Award przez German Design Council. Jego prace są regularnie wystawiane i publikowane na całym świecie.

Filmy

Tagi

Euroluce Lampadari, Daniela Beckera; Newa, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety ze szkła borokrzemianowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Euroluce Lampadari Neva

Lampa ścienna Euroluce Lampadari Neva

Neva to kinkiet z metalu i szkła, dostępny w dwóch wersjach: - żarówka NEVA A8 8 G4 16W - 2700 °K - 12 Vdc - 1600 lm - żarówka NEVA A6 6 G4 12 W - 2700 ° K - 12 V DC - 1200 lm Wykończenie | satynowy złoty, satynowy chrom. Inne wykończenia na życzenie. Kolor | tuby z sekcją w gwiazdki i tuby ze szkła Murano są przezroczyste: tuby z oprawkami borokrzemianowymi są w opalizującym białym kolorze. Inne kolory na życzenie. Szczegóły | metalowa konstrukcja wykonywana jest ręcznie. Mosiężne krzewy. Neva ma rurki z oprawkami borokrzemianowymi, rurki borokrzemowe z sekcją w gwiazdki i rurki ze szkła Murano. Nie wahaj się skontaktować z nami w przypadku jakichkolwiek zapytań lub innej wersji.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek