SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Carpyen Happy Zobacz większe

Lampa ścienna Carpyen Happy

KOD: 250sd2031100

ID: 109813

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantXavier Solé Gili
ProducentCarpyen
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Carpyen Happy

Kinkiet LED z polietylenu

Projektant: Xavier Solé Gili
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: 2031100

Opis

Happy to kinkiet z polietylenowym białym kloszem i uchwytem ściennym.

Dane techniczne:
ŻARÓWKI
LED GX53
6 W max. 400 lumenów 3000K
220-240V
IP54

WYKOŃCZENIE
białe.

Xavier Solé Gili

Xavier Solé Gili - zdjęcie projektantaProjektant przemysłowy ELISAVA School of Design w Barcelonie i Europejski Instytut Wzornictwa w Mediolanie w 1984 roku. W 1986 roku, po pracy w studiu AGENZIA DESIGN SAS, (G. Arnaldi - L. Gaetani) powraca do Barcelony, opierając swoje zawodowe zaangażowanie na zwiększaniu innowacyjności w wewnętrznych projektach firmy same produkty i pomagają w realizacji projektów zewnętrznych projektantów ułatwiając komunikację i budując pomost dla doskonalenia na wszystkich poziomach zarządzania. Jego kariera koncentrowała się głównie na dwóch biznesach, AMAT-3 i TRAMO (Grupo T Diffusion). Członek zarządu Stowarzyszenia ADP/Profesjonalnych Projektantów w latach 1991 i 2006.

Tagi

Karpyen, Xavier Solé Gili, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety plastikowe, Kinkiety z polietylenu (PE), Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Carpyen Happy

Lampa ścienna Carpyen Happy

Happy to kinkiet z białym polietylenowym kloszem i uchwytem ściennym. Szczegóły techniczne: ŻARÓWKI LED GX53 6 W max . 400 Lumenów 3000K 220-240 V IP 54 WYKOŃCZENIE Biały.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek