SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Simone Cenedese Aurora Zobacz większe

Lampa ścienna Simone Cenedese Aurora

KOD: 250sdsimonecenedeseaurora

ID: 109660

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentSimone Cenedese
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Simone Cenedese Aurora

Ręcznie robiony kinkiet ze szkła Murano

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

mm 55x33 - wys.55 mm max

Opis

Aurora kinkiet 3 światła.
3 x max 40W E14

Aurora to kolekcja w ręcznie dmuchanym szkle, charakteryzująca się szeroką prążkowaną obróbką obecną na ramiona i liście oraz przez gładką obróbkę w miseczkach.

Wszystkie żyrandole Simone Cenedese są wykonywane ręcznie, więc publikowane tu obrazy mogą nieznacznie różnić się od ostatecznego rezultatu.

Tagi

Simone Cenedese; Zorza polarna, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne z dmuchanego szkła, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Simone Cenedese Aurora

Lampa ścienna Simone Cenedese Aurora

Aurora kinkiet 3 światła. 3 x max 40W E14 Aurora to kolekcja z ręcznie dmuchanego szkła, charakteryzująca się szeroką prążkowaną obróbką obecną na ramiona i liście oraz przez gładką obróbkę w miseczkach. Wszystkie żyrandole Simone Cenedese są wykonywane ręcznie, więc publikowane tu obrazy mogą nieznacznie różnić się od ostatecznego rezultatu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek