SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna ADesignStudio Flatwhite W1 Zobacz większe

Lampa ścienna ADesignStudio Flatwhite W1

KOD: 250sdADS.05.2.XX.XX

ID: 109594

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlex Fitzpatrick
ProducentADesignStudio
Kraj pochodzeniaAustralia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
ADesignStudio Flatwhite

Lampa ścienna LED z opalizującego szkła

Projektant: Alex Fitzpatrick
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: ADS.05.2.XX.XX

Dane techniczne

ø 100 x wys. 60 mm

Opis

FLATWHITE W1 kinkiet LED ze szkła opalowego. 

LED 5W 500mA, 2700K/3000K
0-10V Dim, DALI Dim

Pomysł polegał na stworzeniu funkcjonalnego kinkietu, oprawy, która będzie cieszyła każdego dnia… jak poranek kawa… więc nazwaliśmy ją FLATWHITE.

Żarty na bok, FLATWHITE to oprawa, która jest ciepła i miękka w dotyku. Ręcznie dmuchany szklany dyfuzor jest szczegółowo wykończony wklęsłą fazą i opalowym wykończeniem z kwasowym trawieniem. Prawie nie istnieje, stoi tuż przy ścianie z wyciętym radiatorem, który przechodzi w cień, podkreślając najważniejszy aspekt tej oprawy – światło.

Tagi

StudioProjektowania, Alex Fitzpatrick, Płaski biały, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Lampy ścienne ze szkła opalowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, światło ścienne, kinkiet, opal, szkło, minimalny, biały, aluminium, PROWADZONY, 2700K, 3000K

Napisz opinię

Lampa ścienna ADesignStudio Flatwhite W1

Lampa ścienna ADesignStudio Flatwhite W1

FLATWHITE W1 kinkiet ścienny LED ze szkła opalowego. LED 5W 500mA, 2700K/3000K Ściemnianie 0-10V, DALI Dim Ideą było stworzenie funkcjonalnego kinkietu, oprawy cieszyć się nią każdego dnia… jak poranna kawa… dlatego nazwaliśmy ją FLATWHITE . Żarty na bok, FLATWHITE to oprawa oświetleniowa, która jest ciepła i miękka z gładka jakość dotykowa. Ręcznie dmuchany szklany dyfuzor jest szczegółowo wykończony wklęsłą fazą i opalowym wykończeniem z kwasowym trawieniem. Prawie nie istnieje, stoi tuż przy ścianie z wyciętym radiatorem, który przechodzi w cień, podkreślając najważniejszy aspekt tej oprawy – światło.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek