SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Zero Rubber Zobacz większe

Lampa ścienna Zero Rubber

KOD: 250sdzerorubber

ID: 109558

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantTaf Architects
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zero Rubber

Aluminiowa lampa ścienna

Projektant: Taf Architects
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2011

Opis

Kinkiet z gumy Zero.
Klasa
I 230V 50Hz IP44
Opis: Malowane aluminium. Nawiewnik w mikropryzmacie.
Montaż: Montaż na ścianie.
Podłączenie: Listwa zaciskowa 5x4 mm2, wybijane do zewnętrznego zasilania.

Taf Architects

Taf Architects - zdjęcie projektantaTAF to pracownia projektowo-architektoniczna z siedzibą w Sztokholmie, założona przez Gabriellę Gustafson i Mattiasa Ståhlboma. Od momentu powstania w 2002 roku, zdobyła międzynarodowe uznanie dzięki portfolio prac obejmujących wystawy objazdowe, projektowanie wnętrz i szereg udanych komercyjnie produktów dla różnych prestiżowych producentów. Studio było wystawiane w MoMa, a jego projekty są obecnie częścią stałych kolekcji Nationalmuseum w Sztokholmie i Duńskiego Muzeum Designu w Kopenhadze.
Studio TAF na Södermalm znajduje się w przebudowanej piekarni, która kiedyś służyła dzielnicy. Jest w tym miły zwrot, ponieważ TAF ma na celu spełnienie podobnej funkcji, co piekarnia poprzez swój projekt – taki, w którym projektowanie nie jest postrzegane jako zbędne, ale zintegrowane ze społeczeństwem na wszystkich poziomach, jak codzienny bochenek chleba.
Z tego siedliska codzienności TAF tworzy produkty o wyjątkowej jakości. Dzięki procesowi dokładnego badania materiałów i technik konstrukcyjnych oraz zdrowej dawki dyskusji, gotowy produkt jest często zarówno zabawny, jak i prowokujący do myślenia; lampy wiszące inspirowane gumkami i puszkami po napojach; stoły wykonane z dużych patyczków do lodów; gabinet lekarski inspirowany plastrami; lub rzeźbiarskie schody zbudowane z tanich kawałków blatów kuchennych.
Proces ulepszania łatwo dostępnych materiałów i wykorzystywania ich w nowy i innowacyjny sposób pokazuje zainteresowanie TAF kontekstem i pochodzeniem. Odniesienia nigdy nie są wprost oczywiste, ale kiedy już wiesz, że plądrowanie krajobrazu masowych materiałów eksploatacyjnych jest częścią procesu TAF, nie sposób spojrzeć na jeden z jej produktów bez zastanowienia: „Gdzie to widziałem wcześniej?” Są szanse, że nigdy się nie dowiesz.

Filmy

Tagi

zero, TAF Architekci, Guma, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe lampy ścienne

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Zero Rubber

Lampa ścienna Zero Rubber

Guma kinkiet firmy Zero. Klasa I 230V 50Hz IP44 Opis: Lakierowane aluminium. Nawiewnik w mikropryzmie. Montaż: Montaż naścienny. Podłączenie: Listwa zaciskowa 5x4 mm2, wybijana do zewnętrznej sieci zasilającej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek