SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Puk Side Single Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Puk Side Single

KOD: 250sdtoplightpuksidesingle

ID: 109557

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Puk Side

Regulowana metalowa lampa ścienna

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

długość ramienia: 100; 200; 300; 400; 600 mm
puk side single: średnica 80 mm
puk maxx side single: średnica 120 mm

Opis

Puk Side Pojedynczy kinkiet, wysokonapięciowy halogen lub zasilanie LED, ściemniany, obracana głowica. Puk Side w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Puk equipment".

Filmy

Tagi

Światło górne, Strona Puk, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, kinkiet łazienkowy, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety do łazienki, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym, Regulowane kinkiety, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, Kinkiety łazienkowe w stylu współczesnym; Metalowe kinkiety łazienkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Puk Side Single

Lampa ścienna Top Light Puk Side Single

Puk Side Pojedyncza Lampa ścienna, wysokonapięciowa lampa halogenowa lub LED, ściemniana, obracana głowica. Puk Side w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, biały, czarny i antracyt. Lampy Puk mogą być wyposażone w okulary, soczewki i filtry barwne z serii "Puk equipment".

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek