SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel 157 Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel 157

KOD: 250sdjeanperzel157

ID: 109548

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel 157

lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

157
wys. 38 mm x dł. 6,5 mm
wys. 58 mm x dł. 6,5 mm
wys. 68 mm x dł. 6,5 mm
157-5614 a
wys. 58 mm x dł. 6,5 mm
wys. 68 mm x dł. 6,5 mm

Opis

157- Wariacje na równoległościanie. Kwadraty, proste lub potrójne krawędzie, do wyboru, wzbogacają ten model, który można umieścić poziomo lub pionowo, szczególnie w kabinach prysznicowych.
Dostępne różne wykończenia i wysokości.
Działa z każdym typem żarówki.

Tagi

Jean Perzel, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, kinkiet łazienkowy, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Kinkiety do łazienki, Kinkiety Direct Light, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe w stylu współczesnym; Szklane kinkiety łazienkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel 157

Lampa ścienna Jean Perzel 157

157 - Odmiany równoległościanu. Kwadraty, proste lub potrójne krawędzie, do wyboru, wzbogacają ten model, który można umieścić poziomo lub pionowo, szczególnie w łazienkach z prysznicem. Dostępne są różne wykończenia i wysokości. Działa z każdym typem żarówki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek