SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel 19 C Ter Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel 19 C Ter

KOD: 250sdjeanperzel19cter

ID: 109507

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel 19 C Ter

Światło bezpośrednie z brązu kinkiet

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

wys. 30 mm
ø 55 mm

Opis

19 C ter-Symfonia światła dla tego wspaniałego dzieła z lat 30. XX wieku. Idealne połączenie szkła i brązu dla tego prestiżowego, ozdobnego i bardzo dekoracyjnego modelu.
Kolory do wyboru.
Ilustrowane wykończenie: polerowany mosiądz, chrom.

Tagi

Jean Perzel, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Deco kinkiety, Metalowe kinkiety, Brązowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel 19 C Ter

Lampa ścienna Jean Perzel 19 C Ter

19 C ter-Symfonia światła dla tego wspaniałego dzieła z lat 30. XX wieku. Idealne połączenie szkła i brązu dla tego prestiżowego, ozdobnego i bardzo dekoracyjnego modelu. Kolory z wyborem. Wykończenie ilustrowane: polerowany mosiądz, chrom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek