SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Zero Elements Zobacz większe

Lampa ścienna Zero Elements

KOD: 250sdzeroelements

ID: 109490

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantNote Design Studio
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Elements

Lampa ścienna z tkaniny

Projektant: Note Design Studio
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015

Opis

Z gniazdem E27 o średnicy 250 mm i 320 mm.

Elements to kompletna rodzina wywodząca się z fascynacji Note Design Studio górami nordyckimi i ich światłem. Świt, zmierzch, północne słońce. Błyszczące jeziora, dzicz i flora.

Proste kształty elementów kierują światłem, a dobrze wyważone materiały nadają projektowi elastyczność i dużą użyteczność; te oprawy tekstylne są dostępne w serii monochromatycznych elementów kolorystycznych. Elements dostępny jako lampa wisząca, podłogowa, stołowa lub ścienna w dwóch rozmiarach.

Note Design Studio

Note Design Studio - zdjęcie projektantaNote to studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie, założone w 2008 roku.
Aby coś zauważyć, aby zostać zauważonym: nazwa nas pochodzi od tego, co staramy się osiągnąć.
Lubimy zwracać uwagę na otoczenie i starać się tworzyć rzeczy, które sprawiają, że inni robią to samo. Patrząc na to, co unikatowe w każdym projekcie i podkreślając to, przekształcamy wartości niematerialne w przedmioty i przestrzenie dotykowe.
Pracujemy w obszarze architektury, wnętrz, produktów,
grafiki i strategii projektowej .

Filmy

Tagi

zero, UWAGA Studio projektowe, Elementy, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Zero Elements

Lampa ścienna Zero Elements

Z gniazdem E27 o średnicy 250 mm i 320 mm. Elementy to kompletna rodzina wywodząca się z fascynacji Note Design Studio górami nordyckimi i ich światłem. Świt, zmierzch, północne słońce. Błyszczące jeziora, dzicz i flora. Proste kształty elementów kierują światło, a dobrze wyważone materiały nadają projektowi elastyczność i dużą użyteczność: te tekstylne oprawy są dostępne w serii monochromatycznych elementów kolorystycznych. Elementy jest dostępny jako lampa wisząca, podłogowa, stołowa lub ścienna w dwóch rozmiarach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek