SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Designheure Eau De Lumière Round Zobacz większe

Lampa ścienna Designheure Eau De Lumière Round

KOD: 250sdApredlc

ID: 109459

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDavide Oppizzi
ProducentDesignheure
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Designheure Eau De Lumière

Kinkiet LED

Projektant: Davide Oppizzi
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: Apredlc

Opis

Można je montować w pionie lub poziomie, w zależności od poszukiwanej estetyki lub lokalizacji wyjścia elektrycznego. Metalowa konstrukcja wzmocniona tkaniną kryje w sobie zintegrowany system LED, otoczony wyrafinowaną listwą boczną. Ten solidny materiał wykończeniowy jest dostępny w wersji z prawdziwego drewna dębowego lub białego marmuru Carrara.

Davide Oppizzi

Davide Oppizzi - zdjęcie projektantaDavide Oppizzi jest założycielem i właścicielem firmy DCUBE design espaces lumière SA, którą kieruje od 2001 roku. To wspaniała historia jej powstania, bogata w ciekawe doświadczenia i wymiany. Davide Oppizzi urodził się w Szwajcarii w 1971 roku. Od dzieciństwa Davide kontemplował otaczający go świat, zanurzony w kolorach i kształtach natury… dlatego zdecydował się podążać za swoim twórczym impulsem, zapisując się do szkoły sztuk użytkowych, gdzie był w stanie studiować sztukę tworzenia.
Odziedziczył kulturę swojej włoskiej matki i szwajcarskiego ojca, łącząc we wszystkich swoich pracach podejście „Made in Switzerland” szwajcarskiego twórcy z łacińskim temperamentem. Jego cechami definiującymi są dokładność i silny charakter.
W 2001 roku Davide Oppizzi stworzył DCUBE, własną firmę zajmującą się architekturą i projektowaniem obiektów z siedzibą w Genewie (www.dcube.ch). Swoje kreacje prezentuje na arenie międzynarodowej dzięki głębokiemu zainteresowaniu modą, projektowaniem wnętrz, aranżacją handlową, oświetleniem, projektowaniem łazienek i zielonymi technologiami. Davide Oppizzi tworzy obiekty, które ujawniają głęboki związek między istotą a otaczającą ją naturą, czerpiąc inspirację z natury. Nie zainteresowany przemysłową produkcją masową, preferuje podejście rzemieślnika, wytwarzającego w oryginalnym znaczeniu, skupiającego się na cennym charakterze tworzonych przez siebie przedmiotów . Dąży do znalezienia nowych, wysokiej jakości sposobów pracy z materiałami, różnych stylów i określenia swojej długoterminowej wizji, wykorzystując nowe technologie w projektowaniu i masteringu komputerowym. Nieustannie przesuwa granice tworzenia.
"Nic do nas nie należy, wszystko jest stworzone". Davide Oppizzi wykorzystuje subtelne wizualne wspomnienia z dzieciństwa i przenosi je do najdalszych zakątków swojej wyobraźni. „Pogodzenie się z brakiem wiedzy wydobywa wszystkie możliwości twórczego potencjału”. Według Davide Oppizzi, tworzenie jest ostatecznie wymianą, w której emocje wstrzykiwane do materiału tworzą żywe wibracje, którymi można się cieszyć w każdej chwili.

Filmy

Tagi

projektowanie, Davide Oppizzi, woda luminescencyjna, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z drewna, Marmurowe kinkiety, Kamień naturalny Kinkiety, Kinkiety z marmuru Carrara, Kinkiety LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Designheure Eau De Lumière Round

Lampa ścienna Designheure Eau De Lumière Round

Można je montować w pionie lub poziomie, w zależności od poszukiwanej estetyki lub lokalizacji wyjścia elektrycznego. Metalowa konstrukcja wzmocniona tkaniną kryje w sobie zintegrowany system LED, otoczony wyrafinowaną listwą boczną. Ten solidny materiał wykończeniowy jest dostępny w wersji z prawdziwego drewna dębowego lub białego marmuru Carrara.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek