SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Intueri Light Pure Wall-1 Zobacz większe

Lampa ścienna Intueri Light Pure Wall-1

KOD: 250sdintuerilightpurewall-1

ID: 109456

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentIntueri Light
Kraj pochodzeniaWęgry

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Intueri Light Pure

Kinkiet LED

Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2020

Opis

PURE WALL-1 to kinkiet Led z mosiężną obudową i szklaną kulą.

Żarówka (w zestawie)
1x LED 3,5W G4 AC 12V
2700K-3000K Ściemnialna

)Transformator
110V-220V uniwersalny sterownik LED z możliwością ściemniania

W 2012 roku stworzyliśmy naszą rodzinę oświetlenia Bullarum… to było strzał w dziesiątkę. Chcieliśmy jednak uczynić go bardziej ekonomicznym i minimalistycznym niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy szkicować i planować, jak urzeczywistnić naszą wizję. Zamiast regulowanych drążków teleskopowych zastosowaliśmy 8 różnych rozmiarów mocowania. Każda lampa ma uniwersalną osłonę napięciową i tylko konfigurację LED. Ale nie chcemy iść na kompromis w projekcie. Wszystkie kolory z rodziny Bullarum dostępne są w kolekcji Pure. Istnieje ponad 90 unikalnych wersji malowania każdego oświetlenia Pure.

Tagi

Światło Intueri, Czysty, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z mosiądzu, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Intueri Light Pure Wall-1

Lampa ścienna Intueri Light Pure Wall-1

PURE WALL-1 to kinkiet LED z mosiężną obudową i szklaną kulą. Żarówka (w zestawie) 1x LED 3,5W G4 AC 12V 2700K-3000K ŚCIEMNIACZ Transformator 110V -Uniwersalny sterownik LED z możliwością ściemniania 220V W 2012 roku stworzyliśmy naszą rodzinę lamp Bullarum… to był strzał w dziesiątkę. Chcieliśmy jednak uczynić go bardziej ekonomicznym i minimalistycznym niż kiedykolwiek. Zaczęliśmy szkicować i planować, jak urzeczywistnić naszą wizję. Zamiast regulowanych drążków teleskopowych zastosowaliśmy 8 różnych rozmiarów mocowania. Każda lampa ma uniwersalną osłonę napięciową i tylko konfigurację LED. Ale nie chcemy iść na kompromis w projekcie. Wszystkie kolory z rodziny Bullarum są dostępne w kolekcji Pure . Istnieje ponad 90 unikalnych wersji malowania każdego oświetlenia Pure.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek