SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Exporlux Acoustic Lighting Quadri Zobacz większe

Lampa ścienna Exporlux Acoustic Lighting Quadri

KOD: 250sdexporluxacousticlightingquadri

ID: 109450

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMiguel Arruda
ProducentExporlux
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Exporlux Acoustic Lighting

Kinkiet LED z korka

Projektant: Miguel Arruda
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Uniwersalne czworokątne kinkiety rodzinne w korku QUADRI dopasowują się do kompozycji prostopadłej lub ukośnej. W wersji pojedynczej lub podwójnej umożliwia jedno- lub dwukierunkowe mycie ścian. Powłoka z korka zapewnia optymalną izolację akustyczną.

Montaż powierzchniowy.
Kolorowy lub anodyzowany
aluminiowy korpus.
Powlekany korek.
Opalony dyfuzor z poliwęglanu.
Zbudowany -w układzie sterowania.
Dostępnych w kilku temperaturach barwowych.
Wysoki wskaźnik restytucji chromatycznej (Ra>80).

Tagi

Exporlux, Miguel Arruda, Oświetlenie akustyczne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z drewna, Korkowe kinkiety, Lampy ścienne z drewna konstrukcyjnego; Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Exporlux Acoustic Lighting Quadri

Lampa ścienna Exporlux Acoustic Lighting Quadri

Uniwersalne czworokątne kinkiety rodzinne w korku QUADRI dopasowują się do kompozycji prostopadłej lub ukośnej. W wersji pojedynczej lub podwójnej umożliwia jedno- lub dwukierunkowe mycie ścian. Powłoka z korka zapewnia optymalną izolację akustyczną. Montaż powierzchniowy. Kolorowy lub anodowany termicznie korpus aluminiowy korpus. Powlekany korek korpusu. Opalony klosz z poliwęglanu. Wbudowane sterowanie sprzęt. Dostępnych jest kilka temperatur barwowych. Wysoki wskaźnik restytucji chromatycznej (Ra>80).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek