SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Lichtstange Fix Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Lichtstange Fix

KOD: 250sd2-0312

ID: 109442

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Lichtstange

Lampa lustrzana

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: 2-0312

Dane techniczne

długość: 50 mm

Opis

Lichtstange Fix - Dostępny jako kinkiet, z rurką Linestra z jedną podstawą w kolorze opalu lub opcjonalnie z rurką Linestra w kolorze przezroczystym, 60 W. Opcjonalnie z przełącznikiem DIP, odstęp od ściany 70 mm. Jako listwa świetlna z klipsem do montażu na lusterku, z przezroczystym przewodem, włącznikiem i wtyczką. Lampa Linestra z jedną podstawą, opal 60 W (lub 35 W), opcjonalnie przezroczysta. Lichtstange jako ścienna lub lustrzana lampa z klipsem w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, nikiel zamsz, faktura aluminium, biały lub czarny. Opcja: ze zintegrowanym wyłącznikiem.

Filmy

Tagi

Światło górne, Lichtstange, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy lustrzane, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, lampa lustrzana, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Lampy lustrzane w stylu współczesnym

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Lichtstange Fix

Lampa ścienna Top Light Lichtstange Fix

Lichtstange Fix - Dostępna jako lampa ścienna, z rurką Linestra z jedną podstawą w kolorze opalu lub opcjonalnie z rurką Linestra w kolorze przezroczystym, 60 watów. Opcjonalnie z przełącznikiem DIP, odstęp od ściany 70 mm. Jako listwa świetlna z klipsem do montażu na lusterku, z przezroczystym przewodem, włącznikiem i wtyczką. Lampa Linestra z jedną podstawą, opal 60 W (lub 35 W), opcjonalnie przezroczysta. Lichtstange jako ścienna lub lustrzana lampa z klipsem w powierzchniach chrom, chrom mat, nikiel mat, nikiel zamsz, faktura aluminium, biały lub czarny. Opcja: ze zintegrowanym wyłącznikiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek