SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna ADesignStudio Lightgarden W3 Flat Zobacz większe

Lampa ścienna ADesignStudio Lightgarden W3 Flat

KOD: 250sdADS.01.2.XX.XX

ID: 109415

Rok produkcji2010
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlex Fitzpatrick
ProducentADesignStudio
Kraj pochodzeniaAustralia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

ADesignStudio Lightgarden

Akrylowa lampa ścienna LED

Projektant: Alex Fitzpatrick
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2010
Kod produktu: ADS.01.2.XX.XX

Dane techniczne

50 x 500 x 435 mm

Opis

LIGHTGARDEN W3 / W3 FLAT aluminiowy kinkiet ścienny. 
 
LED 8W 2700K / 3000K
0-10 Dim DALI Wymiary

W wydaje jasne światło słoneczne sposób jak wpada przez poszycie gajów drzew. Kanciaste płatki masy bugenwilli i sposób, w jaki swobodnie porastają mury śródmiejskie. Nieskończenie zmienne kompozycje. Nieskończenie zmienne materiały. Oto niektóre z myśli stojącej za LIGHTGARDEN jako koncepcyjnym podejściem do skalowalnego oświetlenia atmosferycznego.

Kolekcja obejmuje cztery rozmiary światła „Flat”, które jest pojedynczym trójkątem ze światłem emanującym za nim . Odpowiadają one rozmiarom podstawowego wyposażenia i są idealne do tworzenia wariacji w obrębie klastra. Źródłem światła jest ukryta ciepła dioda LED z możliwością przyciemniania.

Tagi

StudioProjektowania, Alex Fitzpatrick, Jasny Ogród, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z materiałów kompozytowych, Kinkiety akrylowe, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem, Light Garden trójkątny, światło ścienne, kinkiet, mosiądz, drewno, sklejka, modułowy, aluminium, alabaster, 2700K, 3000K

Napisz opinię

Lampa ścienna ADesignStudio Lightgarden W3 Flat

Lampa ścienna ADesignStudio Lightgarden W3 Flat

LIGHTGARDEN W3 / W3 FLAT aluminiowy kinkiet ścienny. Największa LED 8W 2700K / 3000K Największa 0-10V słabe, DALI Dim Największa Pojawi jasnym świetle słonecznym sposób jak wybucha przez baldachim z gaju drzew. Kanciaste płatki masy bugenwilli i sposób, w jaki swobodnie porastają mury śródmiejskie. Nieskończenie zmienne kompozycje. Nieskończenie zmienne materiały. Takie były niektóre myśli stojące za LIGHTGARDEN jako koncepcyjnym podejściem do skalowalnego oświetlenia atmosferycznego. Kolekcja obejmuje cztery rozmiary światła „Flat”, które jest pojedynczym trójkątem, za którym emanuje światło. Odpowiadają one rozmiarom podstawowego wyposażenia i są idealne do tworzenia wariacji w obrębie klastra. Źródłem światła jest ukryta ciepła dioda LED z możliwością przyciemniania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek