SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Dark Paroq Zobacz większe

Lampa ścienna Dark Paroq

KOD: 250sddarkparoq

ID: 109245

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantOldsjö Hultgren Design
ProducentDark
NagrodyDesignpreis - Nominee
NagrodyGood Design
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dark Paroq

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Oldsjö Hultgren Design
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Paroq to aluminiowa lampa ścienna LED.
Oldsjö Hultgren Design to szwedzkie biuro prowadzone przez Jenny & Ragnar. Paroq odnosi się do świata pełnego romansu. Fantastyczny obraz jest rzucany na ścianę lub sufit, tworząc prawdziwie autentyczną atmosferę. Dostępny w kolorze czarnym lub białym. Dostarczany ze srebrną lub złotą lampą odblaskową. Bardzo dekoracyjne światło odpowiednie do użytku w barach, restauracjach i prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych.

E27
A60-CS-G (MAX 60 W) / Silver lub Gold
TCA 60-CS (MAX 9 W) / Srebrny
LED CS (MAX 7 W) / Srebrny

Oldsjö Hultgren Design

Oldsjö Hultgren Design - zdjęcie projektantaOldsjö Hultgren Design to studio projektowe założone w 2005 roku przez Jenny Oldsjö i Ragnara Hultgrena.
Oferują one szyte na miarę rozwiązania projektowe w oparciu o charakter każdego projektu i potrzeby każdego klienta. Wiele z ich projektów i zleceń dotyczy projektowania i rozwoju produktów. Byli zaangażowani w projekty, od samych koncepcji projektowych po projekty, od koncepcji do gotowego produktu lub jako uzupełnienie w trakcie procesu. Ich praca rozciąga się od projektowania produktów, opracowywania koncepcji i prezentacji, poprzez wizualizację i animację, po analizę i pomoc w finalizacji projektów. Pracują z metodami i narzędziami odpowiednimi dla każdego unikalnego projektu i pracowali zarówno z małymi, jak i dużymi projektami.
Ich filozofia jest taka, że ​​wszystko jest możliwe!
Prosimy o kontakt, aby uzyskać więcej informacji.

Odznaczenia

Designpreis - Nominee

Designpreis - Nominee

Good Design

Good Design

Tagi

Ciemny, projekt Oldsjö Hultgrena; Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Dark Paroq

Lampa ścienna Dark Paroq

Paroq to aluminiowa lampa ścienna LED. Oldsjö Hultgren Design to szwedzkie biuro prowadzone przez Jenny & Ragnar. Paroq odnosi się do świata pełnego romantyzmu. Fantastyczny obraz jest rzucany na ścianę lub sufit, tworząc prawdziwie autentyczną atmosferę. Dostępny w kolorze czarnym lub białym. Dostarczany ze srebrną lub złotą lampą odblaskową. Wysoce dekoracyjne światło odpowiednie do stosowania w barach, restauracjach i prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych. E27 A60-CS-G (MAX 60 W) / Srebrny lub Złoty TCA 60-CS (MAX 9 W) / Srebrny LED CS (maks. 7 W) / srebrny

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek