SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Floreale Iris Deluxe Zobacz większe

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Floreale Iris Deluxe

KOD: 250sdsognidicristalloflorealeirisdeluxe

ID: 109219

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentSogni Di Cristallo
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Sogni Di Cristallo Floreale

Kinkiet ze szkła Murano

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

gł. 50 x wys. 70 mm ; 8 świateł

Opis

Kinkiet Iris Deluxe: autentyczna kwiecista lampa ścienna z dmuchanego szkła weneckiego Sogni di Cristallo®.
Prawdziwa artystyczna doskonałość, wykonana w całości ręcznie w piecach weneckiego zaplecza we Włoszech, zgodnie z tradycyjną techniką szkła Murano.
)Eleganckie wykonanie z kolorowej pasty szklanej, wzbogacone triumfem wykwintnych szklanych detali, takich jak kwiaty i liście, wykonanych wyłącznie ręcznie przez mistrzów szkła.

Filmy

Tagi

Sogni Di Cristallo, Floreale, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Floreale Iris Deluxe

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Floreale Iris Deluxe

Kinkiet Iris Deluxe: autentyczny kwiatowy kinkiet z dmuchanego szkła weneckiego Sogni di Cristallo®. Prawdziwa artystyczna doskonałość, wykonana w całości ręcznie w piecach weneckiego zaplecza we Włoszech, zgodnie z tradycyjną techniką szkła Murano. Eleganckie wykonanie z kolorowej pasty szklanej, wzbogacone triumfem wykwintnych szklanych detali, takich jak kwiaty i liście, wykonanych wyłącznie ręcznie przez mistrzów szkła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek