SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Karice Lighting Olah Rd Zobacz większe

Lampa ścienna Karice Lighting Olah Rd

KOD: 250sdkaricelightingolahrd

ID: 109186

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJordan Nicolas Dery
ProjektantMaurice Laurent Dery
ProducentKarice Lighting
Kraj pochodzeniaKanada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Karice Lighting Olah

Aluminiowa lampa ścienna LED

Projektant: Jordan Nicolas Dery, Maurice Laurent Dery
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2018

Opis

OLAH RD kinkiet ścienny Oprawa firmy Karice, zaprojektowana z wykorzystaniem okrągłej żarówki i okrągłej płyty tylnej. 
Ta nowa wersja olaH jest oferowana z okrągłą płytą tylną, aby zapewnić konsumentowi wszelkie możliwe estetyki projektowe, które mogą pasować do wystroju pomieszczenia. Lampa wykonana jest z aluminium obrabianego CNC. Pudełko, w którym znajduje się balast, jest dopasowywane do papieru, aby szew zniknął. Połówki pudełka są oznaczone stemplem wewnątrz, aby zapewnić, że pasująca połowa nie jest źle wyrównana. Źródłem światła jest żarówka okrągła, zapewniająca jasne źródło światła dla lepszego oświetlenia. 

OLAH ujawnia głębię wyrafinowania. Stworzony na podstawie dwóch wielokrotnie nagradzanych kreacji Karice, Olah czerpie estetyczną inspirację z wcześniej współprojektowanej lampy wiszącej i wydajnej inżynierii z Electron Wall Sconce, aby ożywić nową oprawę. Nowy kinkiet łączy innowację technologiczną z eleganckim i wyrafinowanym wzornictwem. W duchu Halo i Electron, Olah rozświetla pierścionek bez widocznych zapięć, nadając czystą estetykę wykończenia. Światło zostało wymyślone, stworzone i wykonane przez Maurice'a Dery'ego i jego zespół w Karice Enterprises. To, co jest niezwykle wyjątkowe w nowym projekcie, to jego wszechstronność w opcjach zawieszania.

Tagi

Karice oświetlenie, Jordan Nicolas Dery, Maurice Laurent Dery, Ola, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Karice Lighting Olah Rd

Lampa ścienna Karice Lighting Olah Rd

OLAH RD kinkiet ścienny to oprawa firmy Karice, zaprojektowana z użyciem okrągłej żarówki i okrągłej tylnej płyty. Ta nowa wersja olaH jest oferowana z okrągłą tylną płytą, aby zapewnić konsumentowi wszystko, co możliwe projekt estetyczny, który może pasować do wystroju pomieszczenia. Lampa wykonana jest z aluminium obrabianego CNC. Pudełko, w którym znajduje się balast, jest dopasowywane do papieru, aby szew zniknął. Połówki pudełka są oznaczone stemplem wewnątrz, aby zapewnić, że pasująca połowa nie jest źle wyrównana. Źródłem światła jest żarówka okrągła, która zapewnia jasne źródło światła zapewniające lepsze oświetlenie. OLAH ujawnia głębię wyrafinowania. Stworzony na podstawie dwóch wielokrotnie nagradzanych kreacji Karice, Olah czerpie estetyczną inspirację z wcześniej współprojektowanej lampy wiszącej i wydajnej inżynierii z Electron Wall Sconce, aby ożywić nową oprawę. Nowy kinkiet łączy innowację technologiczną z eleganckim i wyrafinowanym wzornictwem. W duchu Halo i Electron, Olah rozświetla pierścionek bez widocznych zapięć, nadając czystą estetykę wykończenia. Światło zostało wymyślone, stworzone i wykonane przez Maurice'a Dery'ego i jego zespół w Karice Enterprises. To, co jest niezwykle wyjątkowe w nowym projekcie, to jego wszechstronność w opcjach zawieszania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek