SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Designheure Nuage Small Fixed Rod Zobacz większe

Lampa ścienna Designheure Nuage Small Fixed Rod

KOD: 250sdAtmpnjo

ID: 109148

Rok produkcji2010
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantHervé Langlais
ProducentDesignheure
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Designheure Nuage

Kinkiet LED z ramieniem stałym

Projektant: Hervé Langlais
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2010
Kod produktu: Atmpnjo

Opis

Regulowany żyrandol na wysokość i średnicę. Dostępne w 3 rozmiarach i 3 modelach, wybór będzie zależał od wysokości sufitu. Mocowane do stalowych linek klosze można podnosić lub opuszczać w zależności od potrzeb za pomocą mechanizmu tłokowego umieszczonego na górze. Regulowany na wysokość, ten żyrandol ma również regulowaną średnicę i kształt w zależności od rozmieszczenia kloszy. Umieszczone pod kloszami kolorowe sznurki tekstylne służą również jako elementy dekoracyjne.

Kolekcja Nuage to stylowy nowy design i sprytne oświetlenie nomade. Jego lekkość i łatwość adaptacji sprawiają, że jest bestsellerem wśród kolekcji designheure . Prostota i czyste linie dla tej ponadczasowej kolekcji. Trójkątny klosz wytwarza bardzo szczególne światło, przecinając przestrzeń w architekturze. Jego elegancką linię nawiązującą do dziobu statku podkreśla tekstylny sznur. Indywidualna oferta tej kolekcji pozwala na tworzenie bardzo wyjątkowych projektów.

Hervé Langlais

Hervé Langlais - zdjęcie projektantaHervé Langlais to francuski projektant oświetlenia i mebli, pracujący we współczesnym stylu. Powszechnie chwalony za swój charakterystyczny styl, Hervé Langlais koncentruje się na perspektywie, czystości formy i harmonii ze swoimi projektami.

Filmy

Tagi

projektowanie, Hervé Langlais, Nuage, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Lampy ścienne z tkaniny, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Kinkiety LED, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Designheure Nuage Small Fixed Rod

Lampa ścienna Designheure Nuage Small Fixed Rod

Regulowany żyrandol na wysokość i średnicę. Dostępne w 3 rozmiarach i 3 modelach, wybór będzie zależał od wysokości sufitu. Mocowane do stalowych linek klosze można podnosić lub opuszczać w zależności od potrzeb za pomocą mechanizmu tłokowego umieszczonego na górze. Regulowany na wysokość, ten żyrandol ma również regulowaną średnicę i kształt w zależności od rozmieszczenia kloszy. Umieszczone pod kloszami kolorowe sznurki tekstylne służą również jako elementy dekoracyjne. Kolekcja Nuage to stylowy nowy design i sprytne oświetlenie nomade. Jego lekkość i łatwość adaptacji sprawiają, że jest bestsellerem wśród kolekcji designheure . Prostota i czyste linie dla tej ponadczasowej kolekcji. Trójkątny klosz wytwarza bardzo szczególne światło, przecinając przestrzeń w architekturze. Jego elegancką linię nawiązującą do dziobu statku podkreśla tekstylny sznur. Indywidualna oferta tej kolekcji pozwala na tworzenie bardzo wyjątkowych projektów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek