SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Designheure Luxiole XXL Zobacz większe

Lampa ścienna Designheure Luxiole XXL

KOD: 250sdLm223xxllmo

ID: 109140

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKristian Gavoille
ProducentDesignheure
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Designheure Luxiole

Regulowana lampa ścienna

Projektant: Kristian Gavoille
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2011
Kod produktu: Lm223xxllmo

Opis

Pomysłowa, ta elastyczna lampa przegubowa przymocowana do ściany jest po prostu podłączana do gniazdka ściennego. Długie ramię pozwala na centralne źródło światła bez blokowania przejścia, co jest ważne ze względu na jego niezwykłą wielkość. LuXiole to naturalna, prosta i mocna kolekcja jednocześnie, dla tych, którzy po prostu chcą widzieć życie w szerszej perspektywie. Wydaje się, że ożywa i przypomina zwierzę. Klosz jest inspirowany formami i aspektami włoskiego ekspresu do kawy, ale odwrócony jak dzwon, aby nadać mu lekkości. Wyprodukowane we Francji, najwyższej jakości wykończone w kolorze bukowym, odlew aluminiowy z kolorowymi tekstylnymi sznurkami i kloszami.

Kristian Gavoille

Kristian Gavoille - zdjęcie projektantaKristian Gavoille mówi, że jego wybór kariery był przypadkowy.
W ustach tego francuskiego projektanta i architekta, urodzonego nad rzeką Kongo i wychowanego na wybrzeżu Morza Śródziemnego, to dobrze dobrane słowo. Pomaga nam dostrzec, że przeznaczenie może być sprawiedliwe wobec tych, którzy mają dar, i że w żaden sposób nie zabrania to pokory.

Filmy

Tagi

projektowanie, Kristian Gavoille, Luxiole, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Lampy ścienne z drewna, Lampy ścienne z laminatu, Lampy ścienne z drewna konstrukcyjnego; Kinkiety Direct Light, Regulowane kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Designheure Luxiole XXL

Lampa ścienna Designheure Luxiole XXL

Pomysłowa, ta elastyczna lampa przegubowa przymocowana do ściany jest po prostu podłączana do gniazdka ściennego. Długie ramię umożliwia centralne źródło światła bez blokowania przejścia, co jest ważne do rozważenia ze względu na jego niezwykłe rozmiary. LuXiole to naturalna, prosta i mocna kolekcja jednocześnie, dla tych, którzy po prostu chcą zobaczyć życie w dużym obrazie. Wydaje się, że ożywa i przypomina zwierzę. Klosz jest inspirowany formami i aspektami włoskiego ekspresu do kawy, ale odwrócony jak dzwon, aby nadać mu lekkości. Wyprodukowana we Francji, najwyższej jakości wykończona w kolorze bukowym, odlew aluminiowy z kolorowymi tekstylnymi sznurkami i kloszami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek