SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Classici Veneziani Apollo Dei Dogi Zobacz większe

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Classici Veneziani Apollo Dei Dogi

KOD: 250sdsognidicristalloclassicivenezianiapollodeidogi

ID: 109088

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentSogni Di Cristallo
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Sogni Di Cristallo Classici Veneziani

Kinkiet ze szkła Murano

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

3 światła szer. 50 mm, wys. 40 mm
2 światła szer. 40 mm, wys. 40 mm
1 światła szer. 20 mm, wys. 40 mm

Opis

Apollo dei Dogi – Aplikacja: autentyczna klasyczna lampa ścienna z dmuchanego szkła weneckiego Sogni di Cristallo®.
Całkowicie ręcznie wykonana w piecach weneckiego zaplecza we Włoszech, zgodnie z tradycyjną techniką szkła Murano.( ccc333)Dzieło sztuki ozdobione drogocennymi liśćmi i kwiatami wyprodukowanymi przez weneckich mistrzów szklarskich.
Ta złota wersja jest wzbogacona dekoracjami z 24-karatowego złota.
Metalowa rama z chromowanym lub ocynkowanym wykończeniem w kolorze złotym.( ccc333) Części zamienne zawarte w zamówieniu.

Filmy

Tagi

Sogni Di Cristallo, Klasyczne Veneziani, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Szklane kinkiety, Kinkiety ze szkła Murano, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Classici Veneziani Apollo Dei Dogi

Lampa ścienna Sogni Di Cristallo Classici Veneziani Apollo Dei Dogi

Apollo dei Dogi – aplikacja: autentyczna klasyczna lampa ścienna z dmuchanego szkła weneckiego Sogni di Cristallo®. Całkowicie ręcznie wykonana w piecach weneckiego zaplecza we Włoszech, zgodnie z tradycyjną techniką szkła Murano. Dzieło sztuki ozdobione drogocennymi liśćmi i kwiatami, wyprodukowane przez weneckich mistrzów szkła. Ta złota wersja jest wzbogacona dekoracjami z 24-karatowego złota. Metalowa rama z chromowanym lub ocynkowanym wykończeniem w kolorze złotym. Części zamienne zawarte w zamówieniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek