SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Lampa Dash Zobacz większe

Lampa ścienna Lampa Dash

KOD: 250sdlampadash

ID: 109050

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentLampa
Kraj pochodzeniaStany Zjednoczone

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lampa Dash

Lniana lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

wymiary

Opis

Po prostu eleganckie nowe rozwiązanie oświetleniowe z lnu i szczotkowanego niklu.  Dash Sconce doskonale nadaje się do wnętrz mieszkalnych i hotelowych. Dzięki gniazdu A-19 o średniej podstawie Dash Sconce może pomieścić większość energooszczędnych wkręcanych świetlówek kompaktowych. 
Wymiary: 7 x 9 x 6,5”. Klosz: 5 x 5 x 6,5”. Płyta tylna: płyta tylna 7”. Moc: 100 żarówek, 11 watów LED Retrofit. Napięcie: 120 woltów. Na liście UL.

Tagi

Lampa, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Lampy ścienne z tkaniny, Metalowe kinkiety, Kinkiety niklowe, Lniane kinkiety, Kinkiety, wykończenie szczotkowane nikiel, kinkiet z forniru drewnianego, kinkiet z forniru klonowego, kinkiet w okleinie wiśniowej, kinkiet z forniru zebrawood, kinkiet z forniru brzozowego, kinkiet z fornirem wenge

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Lampa Dash

Lampa ścienna Lampa Dash

Po prostu eleganckie nowe rozwiązanie oświetleniowe z lnu i szczotkowanego niklu.  Dash Sconce doskonale nadaje się do wnętrz mieszkalnych i hotelowych. Dzięki gniazdu A-19 o średniej podstawie Dash Sconce może pomieścić większość energooszczędnych wkręcanych świetlówek kompaktowych. Wymiary: 7 x 9 x 6,5”. Klosz: 5 x 5 x 6,5”. Płyta tylna: płyta tylna 7”. Moc: 100 żarówek, 11 watów LED Retrofit. Napięcie: 120 woltów. Na liście UL.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek