SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Essenzialed Keope Zobacz większe

Lampa ścienna Essenzialed Keope

KOD: 250sdessenzialedkeope

ID: 109034

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentEssenzialed
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Essenzialed Keope

Kinkiet LED z gipsu

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

KEOPE to gipsowa trójkątna aplikacja LED o strumieniu skierowanym do góry, uzyskana dzięki umieszczonej w niej lampie LED o mocy liniowej. Idealnie nadaje się do instalacji w pomieszczeniach, w których pożądane jest szerokie i pośrednie oświetlenie.

Tagi

Niezbędne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety gipsowe, Materiały na bazie betonu i cementu Kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Essenzialed Keope

Lampa ścienna Essenzialed Keope

KEOPE to tynkowa trójkątna aplikacja LED o strumieniu skierowanym do góry, uzyskana dzięki umieszczonej w niej lampie LED o mocy liniowej. Idealnie nadaje się do instalacji w pomieszczeniach, w których pożądane jest szerokie i pośrednie oświetlenie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek