SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel 1061 Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel 1061

KOD: 250sdjeanperzel1061

ID: 109015

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Jean Perzel 1061

Szklana lampa ścienna ze światła pośredniego

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

ø 40 x 16 x 19 mm

Opis

1061- Ponadczasowe kształty.
Drewniane zapięcia, gniazdo i wspornik muszli utrzymują żłobkowane i piaskowane szkło tych kinkietów, zapewniając nowoczesne, eleganckie i mocne oświetlenie.
Dostępne różne wykończenia.
Współpracuje z każdym rodzajem żarówki.

Tagi

Jean Perzel, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel 1061

Lampa ścienna Jean Perzel 1061

1061 - Ponadczasowe kształty. Dyskretne zatrzaski, oprawka i wspornik muszli utrzymują żłobkowane i piaskowane szkło tych kinkietów, zapewniając nowoczesne, eleganckie i mocne oświetlenie. Dostępne są różne wykończenia. Działa z każdym typem żarówki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek