SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Patrizia Volpato Mexican 316 Zobacz większe

Lampa ścienna Patrizia Volpato Mexican 316

KOD: 250sd316

ID: 108997

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFrancesco Sani
ProjektantPatrizia Volpato
ProducentPatrizia Volpato
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Patrizia Volpato Mexican

Lampa ścienna z tkaniny

Projektant: Francesco Sani, Patrizia Volpato
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: 316

Dane techniczne

dł. mm 36 / wys. mm 20 / szer. mm 10
szer. 14,17 cala / wys. 7,87 cala / szer. 3,94 cala

Opis

Źródło światła:LED 8,2 W - 230 V 580 lumenów - 3000 K.

Jakość, elegancja i prostota są podstawą tej oryginalnej oferty; poszczególne abażury, proste metalowe kształty, wyrafinowana przezroczystość szkieł i odbicia kaniul, starannie dobrane drewno, gra świateł i cieni... to wszystko elementy, które razem tworzą piękno światło opakowane w przyjemne wymiary.

Patrizia Volpato

Patrizia Volpato - zdjęcie projektantaPatrizia Volpato, założycielka i dyrektor artystyczna firmy, wychowała się w warsztacie dmuchania szkła swojego ojca w Wenecji. W 1980 roku pani Volpato założyła swoją firmę, a jej kolekcje szybko stały się popularne dzięki klasycznemu i eleganckiemu stylowi odziedziczonemu po weneckiej kulturze i historii. Ręcznie wykonane szkło Murano i szlachetny kryształ stanowią kluczowe elementy zróżnicowanej kolekcji, od stylu klasycznego po nowoczesny.
Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu praktyka łączenia włoskiej tradycji rzemiosła szklarskiego z materiałami high-tech stała się podstawą głównym celem firmy. Patrizia Volpato zaczęła projektować więcej instalacji oświetleniowych na dużą skalę, wyrażając kunszt weneckich mistrzów w swoich innowacyjnych projektach. Każdy element jest stworzony na zamówienie, specjalnie zaprojektowany, aby udoskonalić jego otoczenie.

Tagi

Patrizia Volpato, Francesco Sani, meksykański, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Patrizia Volpato Mexican 316

Lampa ścienna Patrizia Volpato Mexican 316

Źródło światła:LED 8,2 W - 230 V 580 lumenów - 3000 K. Jakość, elegancja i prostota są podstawą tej oryginalnej oferty: szczególne abażury, proste metalowe kształty, wyrafinowane przezroczystości szkieł i odbicia kaniul, starannie dobrane drewno, gra świateł i cieni... to wszystko elementy, które razem tworzą piękno światła otulonego przyjemnymi wymiarami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek