SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Leds C4 Veneto Zobacz większe

Lampa ścienna Leds C4 Veneto

KOD: 250sd05-7588-DO-DO

ID: 108965

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRamón Benedito
ProducentLeds C4
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Leds C4 Veneto

Współczesny stalowy kinkiet LED z bezpośrednim światłem

Projektant: Ramón Benedito
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 05-7588-DO-DO

Opis

Kolekcja lamp wiszących Veneto na nowo interpretuje klasyczny luksus dzięki oprawie o prostych kształtach i szlachetnym wykończeniu. Wyrzeźbiony kształt konstrukcji dodaje osobowości, a złote detale zapewniają wykończenie i poczucie równowagi.
Veneto oferuje rozproszone i delikatne światło, które jest ciepłe i intymne i występuje w wersjach indywidualnych lub wielu.

Ramón Benedito

Ramón Benedito - zdjęcie projektantaUrodzony w Barcelonie w 1945 roku Ramon uczył się wzornictwa przemysłowego w szkole Elisava. W 1973 wraz z Maite Prat założył Benedito Design. Jego produkcja początkowo koncentrowała się na tworzywach sztucznych, ale później wkroczył do wyspecjalizowanego przemysłu, gdzie projektował maszyny laboratoryjne i inne urządzenia dla optyki, telefonii i mikroelektroniki. Pracował dla takich firm jak Balay, Carlsberg, Contener, Renfe i Repsol. W 1984 roku wraz z Josepem Puigiem i Lluisem Morillasem założył Transatlantic, eksperymentalną grupę projektową poświęconą badaniom technologicznym i formalnym, którą prowadził do jej rozwiązania w 1989 roku. próba odzwierciedlenia ciepłej i śródziemnomorskiej linii. Otrzymał Narodową Nagrodę Projektową w 1992 roku.

Tagi

diody LED C4, Ramón Benedito, Wenecja Euganejska, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne ze stali, Lampy ścienne z PMMA, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety Direct Light, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Leds C4 Veneto

Lampa ścienna Leds C4 Veneto

Kolekcja lamp wiszących Veneto na nowo interpretuje klasyczny luksus dzięki oprawie o prostych kształtach i szlachetnym wykończeniu. Rzeźbiony kształt struktury dodaje osobowości, a złoty detal zapewnia wykończenie i poczucie równowagi. Veneto oferuje rozproszone i delikatne światło, które jest ciepłe i intymne i występuje w wersjach indywidualnych lub wielokrotnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek