SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Quadrifoglio Group Tupla Zobacz większe

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Tupla

KOD: 250sdquadrifogliogrouptupla

ID: 108926

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quadrifoglio Group Tupla

Lampa ścienna z metakrylanu

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Prostota, funkcjonalność i racjonalność to pojęcia, które zainspirowały kolekcję Tupla . Prosty kształt do wszechstronnego i niemal uniwersalnego zastosowania. Ta funkcjonalna lampa daje obfite i efektowne oświetlenie w przestrzeni, a jej inteligentne zastosowanie wysokowydajnych żarówek LED zapewnia niskie zużycie. Żarówki są wyjątkowo trwałe i nie wymagają konserwacji. Tupla posiada dyfuzor z metakrylanu, aluminiową konstrukcję i źródło światła LED.

Funkcjonalna lampa ścienna o konstrukcji z polerowanego aluminium i cylindrycznych kloszach z opalizującego metakrylanu. Ciepłe źródło światła LED 220-240. Ściemnianie z odcięciem fazy AC.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Tupla, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z metakrylanu, Lampy ścienne ze szkła akrylowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Tupla

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Tupla

Prostota, funkcjonalność i racjonalność to koncepcje, które zainspirowały kolekcję Tupla . Prosty kształt do wszechstronnego i niemal uniwersalnego zastosowania. Ta funkcjonalna lampa daje obfite i efektowne oświetlenie w przestrzeni, a jej inteligentne zastosowanie wysokowydajnych żarówek LED zapewnia niskie zużycie. Żarówki są wyjątkowo trwałe i nie wymagają konserwacji. Tupla ma dyfuzor z metakrylanu, aluminiową konstrukcję i źródło światła LED. Funkcjonalna lampa ścienna o konstrukcji z polerowanego aluminium i cylindrycznych dyfuzorach w metakrylanie opaliny. Ciepłe źródło światła LED 220-240. Ściemnianie z odcięciem fazy AC.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek