SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Quadrifoglio Group Shadow Zobacz większe

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Shadow

KOD: 250sdquadrifogliogroupshadow

ID: 108691

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quadrifoglio Group Shadow

Regulowany metalowy kinkiet ze ściemniaczem

Projektant: Enrico Franzolini
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Metalowy ekran, który rozprasza światło na ścianie bez oślepiania. Łatwa regulacja światła i cienia jednym ruchem.

Lampa ścienna z regulowanym ekranem z białego metalu. Zintegrowane źródło LED z funkcją ściemniania w fazie odcięcia.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Cień, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Regulowane kinkiety, Kinkiety, Kinkiety ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Shadow

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Shadow

Metalowy ekran, który rozprasza światło na ścianie bez oślepiania. Łatwa regulacja światła i cienia za pomocą prostego działania. Lampa ścienna z regulowanym ekranem z białego metalu. Zintegrowane źródło LED z funkcją ściemniania w fazie odcięcia.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek