SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Two Socket Fix Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Two Socket Fix

KOD: 250sdtoplighttwosocketfix

ID: 108603

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Two Socket

Kinkiet do łazienki

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

długość: 1015 mm

Opis

Dwa gniazdka jako lampa ścienna lub lustrzana z klipsem w powierzchniach chrom, nikiel mat, biały lub czarny. Dostępny z płytą podstawy.

Filmy

Tagi

Światło górne, Dwa gniazda; Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Lampy lustrzane, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, lampa lustrzana, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety, Współczesne lampy lustrzane w stylu, Lampy szklane z lustrem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Two Socket Fix

Lampa ścienna Top Light Two Socket Fix

Dwa gniazdka jako lampa ścienna lub lustrzana z klipsem o powierzchniach chrom, nikiel matowy, biały lub czarny. Dostępny z płytą bazową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek