SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Quadrifoglio Group Alalunga Zobacz większe

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Alalunga

KOD: 250sdquadrifogliogroupalalunga

ID: 108592

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Quadrifoglio Group Alalunga

Metalowa lampa ścienna

Projektant: Enrico Franzolini
Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Blachy złożone ze sobą, tworząc dwa kontrastujące ze sobą skrzydła, odbicie, nowe gry światła, geometryczne cienie: oto Alalunga, nowa i unikalna interpretacja światła. z ekskluzywnymi wykończeniami. Źródło światła LED.


Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Alalunga, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety fluorescencyjne, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED

Napisz opinię

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Alalunga

Lampa ścienna Quadrifoglio Group Alalunga

Blachy złożone ze sobą, tworząc dwa kontrastujące ze sobą skrzydła, odbicie, nowe gry światła, geometryczne cienie: oto Alalunga, nowa i niepowtarzalna interpretacja światła. Kinkiet dostępny w dwóch różnych wymiarach i z ekskluzywnymi wykończeniami . Źródło światła LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek