SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Top Light Puk System Gallery Zobacz większe

Lampa ścienna Top Light Puk System Gallery

KOD: 250sdtoplightpuksystemgallery

ID: 108534

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Top Light Puk System

Światło obrazu

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

--

Opis

Puk System Gallery - Zoptymalizowane oświetlenie ścian i obrazów. Galeria Puk System oświetla wszystko. Jako mocowanie ścienne do wszystkich narożników i odległości. Jeśli chodzi o ekwipunek, możesz wybrać między modelami Puk i Puk Maxx firmy Top Light.

Filmy

Tagi

Światło górne, Puk systemu, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety halogenowe, Kinkiety LED, Światła obrazu

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Top Light Puk System Gallery

Lampa ścienna Top Light Puk System Gallery

Galeria systemu Puk — zoptymalizowane oświetlenie ścian i obrazów. Galeria Puk System oświetla wszystko. Jako mocowanie ścienne do wszystkich narożników i odległości. Jeśli chodzi o ekwipunek, możesz wybrać między modelami Puk i Puk Maxx firmy Top Light.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek