SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Zero Pistill Zobacz większe

Lampa ścienna Zero Pistill

KOD: 250sdzeropistill

ID: 108504

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJens Fager
ProducentZero
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zero Pistill

Kinkiet do łazienki

Projektant: Jens Fager
Rodzaj: Lampa ścienna
Rok produkcji: 2012

Opis

PISTILL - Kształt słupków kwiatowych wzorowany na słupku Jensa Fagera. Ściana, sufit i lampa wisząca świecą niemal 360-stopniowym światłem. Pistill pasuje wszędzie, ale szczególnie nadaje się do łazienek dzięki wysokiej klasyfikacji IP. Opal akryl i aluminium.
IP 55 E27 D 200 mm H 150 mm. Biały, szary, pomarańczowy.

Jens Fager

Jens Fager - zdjęcie projektantaJens Fager jest jednym z najciekawszych młodych szwedzkich projektantów i choć niedawno ukończył Konstfack University w Sztokholmie, wywarł już wpływ na arenie międzynarodowej dzięki wystawom w Londynie, Mediolanie i Sztokholmie.

Filmy

Tagi

zero, Jensa Fagera; Słupek, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, kinkiet łazienkowy, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Szklane kinkiety, Kinkiety do łazienki, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe w stylu współczesnym; Aluminiowe kinkiety łazienkowe, Metalowe kinkiety łazienkowe, Szklane kinkiety łazienkowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Zero Pistill

Lampa ścienna Zero Pistill

PISTILL - Kształt słupków kwiatowych wzorowany na słupku Jensa Fagera. Ściana, sufit i lampa wisząca świecą niemal 360-stopniowym światłem. Pistill pasuje wszędzie, ale szczególnie nadaje się do łazienek dzięki wysokiej klasyfikacji IP. Opalowy akryl i aluminium. IP 55 E27 D 200 mm H 150 mm. Biały, szary, pomarańczowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek